1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Strarý typ SPZ (3)
Petr
9/8/2013 20:47:52
To chápu, že je to proti zákonné, ale předci si nenechám vyměnit starou SPZ za nové dnešního typu. Na druhou stranu, jsem se nesetkal, že by policie nebo na STK někdo značky kontroloval. Na netu jsem sehnal pouze výrobce RZ na závěsy na kola, ale ten má kopyto jen na výrobu novějších SPZ.
Eda Profil uživatele
7/8/2013 21:46:44
Jsou výrobci atrap SPZ, ale nikdo nevyrobí SPZ novou. Na to má monopol pouze Ministerstvo vnitra - to je také vlastníkem všech SPZ a RZ. Jediná možnost vyrobit si z dobré tabulky formu a do ni odlét novou tabulku z epoxydu a pod. I toto je protizákonné.
Petr
1/8/2013 21:35:11
Potřeboval bych kontakt na výrobce starého typu SPZ. Lisovaná SPZ ze slitiny hliníku, rozteč direk 44 cm bez okraje na nálepku EU.
Přílohy:  ji12.jpg (199,5 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Strarý typ SPZ

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist