1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

přilepení gumového těsnění (2)
Eda Profil uživatele
29/6/2013 13:29:57
Plochu, kterou budeš lepit pořádně umyj acetonem, aby se odstranilo staré lepidlo. Také se to dá pomoci smirku odstranit. Pokud je lak vyzrály - řádně vyschlý a tvrdý použiješ na lepení chemopren. Natřeš misto na karoserii pomoci štětce, nebo i prstem a také natřeš gumu. Necháš alespoň 5 - 10 minut zaschnout ( teoreticky když natřeš karoserii - cca 5 min. a gumu taky 5 min.) můžeš lepit. Vem si k sobě ještě někoho, aby přidržel druhý konec gumy. Spoj je dole a je zajištěn plíškem a vruty. Nic nezkazíš, když dáš malé vruty do všech 4 rohů.
Lepidlo je kontaktní - lepí po zaschnutí. Gumu na místo přitlačíš a už s ní nejde hýbat. Mokré lepidlo ti nebude držet gumu a ta bude padat.
milan
28/6/2013 22:40:37
nepodařilo se mi nic najít. potřeboval bych radu os trabantistů kombíkařů.
jak máte ty třetí dveře vzádu, jsou těsněné takovou gumou, která je tam nalepená. já bych potřeboval pooradit, čím jste jí nalepili. já mám ted den nastříkanou zadní část trabanta, a potřebuju to utěsnit, aby mi tam neteklo. dole to drží na šroubcích, ale nahoře ne.
potřeboval bych něco, co je ověřené a běžně to koupím třeba v obi.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: přilepení gumového těsnění

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist