1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Přelakování T601 (3)
habr Profil uživatele
19/5/2013 09:05:09
Navíc k postupu co ti radí hertz1 bych doporučil pod červenou udělat nejpve celistvý nástřik vozu bílým akrylem a až potom červenou. Červený odstín je odstínem s nejmenší kryvostí a velmi snadno se stane, že každý díl má ve finále jiný odstín, zvláště časem na slunci. Profi lakovny vždy pod pastelové barvy a pod červenou zásadně dělají bílý nástřik. Sám mám s tím dost zkušeností abych mohl napsat toto doporučení. Náklady se sice o něco prodraží, ale výsledek za to stojí.
hertz1
18/5/2013 20:44:24
Ahoj,
Na přelakování bych použil běžný postup pro autolaky - základ, plnič a na to akrylový lak. Je potřeba hlavně dobře odmastit všechny lakované díly a pečlivě přebrousit jemným smirkem pod vodu . Přesný postup ti řekne každý autolakýrník. Co bych však zvážil, je ta červená. Osobně bych vybral některý z originálních odstínů, které se používaly v roce výroby daného Trabiho.
Martin
16/5/2013 21:52:14
Zdar lidi.
Dali jsme s bráchou dohromady trabanta 601. a teď se chystáme přestříkat ho na červeno.
Jakou doporučujete koupit barvu? Budu rád, když se někdo podělí o zkušenosti - jak postupovat a čeho se vyvarovat. Díky, Martin.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Přelakování T601

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist