1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Karburátor 28H1-7 (4)
kathleencassand
11/12/2017 12:33:29

Nabízím půjčku, abych pomohla někomu v nouzi.

Dobrý den, madam a pane. Představuji si paní Kathleen Cassandovou, nabízím své půjčky, abych pomohla někomu v nouzi. Můžete mi kontaktovat e-mailovou adresu: kathleencassand80@gmail.com

Opravdu nabízím své služby upřímným osobám, které potřebují finanční podporu, nebo vytvářejí ziskové aktivity nebo ujišťují lepší zítra s úrokovou sazbou odhadovanou na 2%. Chci vám říct, že jsem připraven poskytnout vám půjčku v množství, kolik chcete. Takže půjčky a návrat k tomuto kapitálu, který dáváte, také zvyšují mé dividendy. To je malý důkaz mnoha půjček, které udělám. Nikdy bych nechtěl porušovat zákon. Zapůjčit každému čestnému a vážnému člověku, který samozřejmě může splatit v přiměřené lhůtě. Můžete mi kontaktovat e-mailovou adresu: kathleencassand80@gmail.com

PS. Mým cílem je poskytovat půjčky lidem v nouzi.

Děkujeme, že jste mi kontaktovali všechny vaše potřeby.
Přílohy:  kjlljkjhk.jpg (123,8 kB)
dominik Profil uživatele + foto
12/5/2013 18:54:45
není to jako plno hodnotny veteran ale dal jsem tam karburator z jawi a zadny problemi stim nemam a spotřeba spadla o hodne a výkon se ani nezsnizil
Standa1443
4/4/2013 19:56:02
jestli máte namysli 28H2-7, tak je jednoduchý, ale nejspolehlivější s dobrou seřiditelností, lepší studené starty. Proti tomu 28H1-1 (montoval se od7/84) sice má o trochu lepší spotřebu, ale ochuzená směs příliš neprospívá motoru. Místo sytiče má v koleně škrtící klapku (musí se správně seřídit táhla pro ovládání klapky plynu), má regulační šroub pro směs paliva pro volnoběh, takže dosáhne lepší emise, k šroubu dorazu plynové klapky není skoro přístup a karburátor se obecně složitě nastavuje. Pokud je v autě a dobře funguje, není problém. Ale dávat na motor nějaký neprověřený, to raděj ten starší karburátor.
Jan
3/4/2013 20:56:17
Dobrý den,

chtěl bych se Vás zeptat, zda-li nemá někdo zkušenosti s karburátorem 28H1-7 .
A jaký je rozdíl mezi 28H1-1 a právě tímto zmíněným 28H1-7 ?
Děkuji
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Karburátor 28H1-7

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist