1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

www.hydrografika.cz (7)
Michal Ovečka
11/3/2016 15:19:56
V případě zájmu -> info.wttisk@gmail.com nebo 776 145 916.

S pozdravem Ovečka
Michal Ovečka
11/3/2016 15:18:11
Zdravím,

kdyby měl někdo zájem, co se týče hydrografiky, nabízím své služby.
Napište na email co potřebujete a určitě se dohodneme :)
rádce
29/9/2015 16:08:01
hydrografika.cz už nefunguje, tak teď spíš www.folie-hydrografika.cz, tam mi poradili a pomohli a ceny taky slušný, hlavně super výběr od 1m a i méně. koukal jsem na fotky jejich práce a na historii na webu a dělají to přes 3 roky tak si myslím že dost slušný.
Martin Koumar
16/3/2015 21:28:02
Zdravím na [URL] mají v akci aktivátory za pěkny peníze, folie malinko dražší ale aktivátor za ty ceny nikde nekoupíte a fungujou parádně a i poradí když potřebujete s něčím pomoc.
wtf
21/2/2014 11:36:06
predator- když se ti to nepovede, musíš to udelat znova, mensi chybičky se daj opravit, ze to není vůbec poznat...odstranit se to neda, musíš to zbrousit a znova stříknout atd..
predator
12/1/2014 21:07:08
mohl by mi nekdo odpovedet ? jak se to da odstranit kdyz se to treba na poprve uplne nepovede ?
Stanislav
28/2/2013 21:37:21

Posílám vám něco pro inspiraci, jak si můžete celkem jednoduše a poměrně levně vylepšit své stroje,atd.

Proto jsem si vyhledal na internetu adresy lidiček,které bych rád pozval k návštěvě tohoto webu.www.hydrografika.cz Mezi nimi i vás.

Ještě jednou se omlouvám a přeji hezký den Standa
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: www.hydrografika.cz

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist