1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
trabant klub (8)
habr Profil uživatele
4/3/2014 22:51:59
Já mám naopak matematiku velmi rád, zvláště tu tržní, první výpočet Vám klidně vypočítám zdarma, ale před dalším výpočtem Vám nejprve pošlu číslo svého účtu.

Na 10 litrů benzínu je pro poměr 1:50 potřeba dát 0,2 litru (2 dcl, dvě deci, to je obvykle taková ta sklenička vína v restauraci).

Tak tohle byl ten výpočet zdarma - takový zaváděcí bonus pro nového klienta.
Viera
4/3/2014 20:17:01
Prosím poradte mi, kolko dcl oleja mám dať do desať litrov benzínu. Potrebujem to
vyčísliť, nie v pomere l : 50. Matika je moja slabá stránka.
Martin
16/7/2013 17:12:41
ja som zo zlatych moraviec
Michal
27/4/2013 23:02:36
Dalo by sa hádam niečo ako "Malokarpatský Trabantklub". Na www.trabime.cz ma nájdeš pod prezývkou "Miško".
Pajo00001 Profil uživatele + foto
2/3/2013 07:41:23
tak niečo by sa hodilo,nezávezné.predsa len na Zahorí je toho málo ohladne trabantov a organizacii.
Michal
10/1/2013 20:20:35
Záleží, kam to máš bližšie, v Bratislave bol Trabantklub, ale akosi sa po ňom vo virtuálnom svete zľahla zem, neviem, čo je s nimi (sám s nimi nie som už nejaký čas v kontakte, platiť 40€ ročne pre mňa osobne takpovediac za nálepku na nárazníku mi bolo priveľa), pár ľudí sa nájde aj v Nitre a okolí, tam nájdeš aj najväčšieho "guru" Trabantológie na Slovensku, pána Földésa. Ak by šlo o nejaké nezáväzné združenie nadšencov, pridám sa i ja. Som od Pezinka.
Pajo00001 Profil uživatele + foto
20/12/2012 18:03:10
cawko,som tiez zo zapadu SR ak chces kontaktuj ma na Pajo00001@seznam.cz, nieco mozme spolu vymysliet
Martin
19/12/2012 19:37:55
Zdravím,neviete prosim o nejakom trabant klube,fan klube,zrazoch na Slovensku?najlepsie zapadne.....vdaka
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: trabant klub

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist