1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Tažné zařízení (12)
habr Profil uživatele
20/12/2012 15:45:21
Moje tažné je u prodané, foto jsem vytáhl ze svého ukončeného inzerátu, takže rozměry písma a štítku nemohu posloužit.
Petr Šimek Profil uživatele + foto
19/12/2012 20:43:09
nebo u třeba i toho druhého, ten má koukám že i psáno zatížení na kouli
19/12/2012 20:41:26
Díky za fotky, jen nešlo by ještě prosím k té detailní fotce walda019.jpg napsat rozměry štítku a velikost písma, nechal bych si podle toho natisknout nový pro své tažné
pepas Profil uživatele + foto
18/12/2012 20:16:15
Cena určitě byla za celý komplet (zadní držák a vlastní "tyč s koulí"). Držák měl pán v garáži, tak ho mám a "kouli", že má asi v garáži nebo na zahradě v chatičce, tak tu zatím nemám(asi 2 roky).Mám jinou, použitou, skoro zánovní. Když jsem měnil "rodný list" u jného tarbíka, tak se do papírů muselo zapsato závěsné zařízení. Na TK našli štítek , zaspsali čísla a písmena do protokolu a na úřadě jsem uvedl způsob nabytí - z vlastních zásob. V původním techničáku zůstalo tažné zachováno.
S pozdravem Trabas
18/12/2012 20:07:21
Detail cenovky (DDR).
Přílohy:  walda020.jpg (88,7 kB)
18/12/2012 20:05:09
Detail štítku
Přílohy:  walda019.jpg (90,6 kB)
18/12/2012 20:04:07
Originál DDR, část tažného na trabíka se štítkem na zadním držáku. Celkový pohled.
Přílohy:  walda018.jpg (93,4 kB)
habr Profil uživatele
18/12/2012 12:54:57
pro jistotu ještě celkový pohled
Přílohy:  taznetrabantlist1.jpg (48,3 kB)
habr Profil uživatele
18/12/2012 12:54:16
Zde je jedna z možností štítku, jde o originální tažné DDR na vůz Trabant 601 v provedení list
Přílohy:  taznetrabantlist3.jpg (48,0 kB)
16/12/2012 18:17:12
no myslím že ten je kastle a zbytek dotáhnuté z němec a jen české papíry, jelikož jsem štítek či stopy po něm hledal a nenacházel tak protojsem se raději zeptal. Bratr teď přihlašoval na dodávku vrakové tažné a mělo jen štítek neměl žádný doklad měl samomontáž a podařilo se mu to zdárně přihlásit technická mu vystavila doklad o správnosti montáže a o tom že tažné je továrně vyrobené a to bylo vše. nebylo by možné udělat prosím fotku štítku + nějaké jeho rozměry že bych si nechal udělat podle toho nový čistý štítek vyrazil bych si na něj nějaké číslo aby to bylo pro techniky lepší
Stanislav Vysloužil Profil uživatele
16/12/2012 11:32:05
Štítek je na držáku trubky pod podlahou, blízko koule, pokud je DDR, tak tam výrobní číslo není, u ČSSR tam bylo vyražené na štítku. Pro legalizaci je nutné výrobní číslo a doklad z TP, že bylo z jiného trabanta vymontováno. Slyšel jsem, že se chystá výroba nových tažných na trabanta.
15/12/2012 19:07:01
Zdravím, chtěl bych se optat jestli na tažném zařízení na trabantu někde se nachází štítek nebo nějaké tovární číslo, nebo kde by se to mělo nacházet, tažné uchycené na listovém peru, pořídil jsem trabiho ale tažné nejni zapsané v tp a na návštěvě na stk bych ho rád zlegalizoval
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Tažné zařízení

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist