1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Motor zle chyta (6)
ujec
8/4/2013 21:55:46
Mam problém keď naštartujem so sytičom tak ide dobre ale keď ho zasuniem zdochne keď ho znovu vytiahnem tak začne strielať z výfuku
Strýc
11/12/2012 12:39:28
Já bych protáh ještě jednou karbec...
HaD601
10/12/2012 20:34:22
Tonda > Pokud mrzne, může být pár stovek metrů potřeba nechat sytič zapnutý, nebo držet motor v rozumných otáčkách. Pokud hned vypneš sytič, může začít motor cukat (zvlášť pokud jedeš v nízkých otáčkách) a případně i zhasnout. Je to kus od kusu, ale jistě tam může být i nějaká jiná závada.
Tonda
3/12/2012 20:41:20
Dobrý den,mám podobný problém. Pustím benzin přitáhnu sitič na 1/2 trabik chytne po chvili stahnu sitič a jedu, jenže asi po 150 m to chcípne a blbě se startuje z výfuku jde dým e nechce chytit až po chvilce a nebo když ho pustím z kopce a zařadím je mi záhadou že chcípne vždy na stejném místě. Nádrž mám vyčištěnou karbec taky svičky hází jiskry jak mají. Stálo to v garáži 6 let děkuji za radu.
Stanislav Vysloužil Profil uživatele
23/11/2012 07:51:59
závad může být více: slabá baterka, nebo oxidace kontaktů, špatné svíčky, nebo fajky a cívky, špatně nastavený předzápal, odtrh, nefunkční kondenzátor, dráty od zapalka se dotýkají kostry, ucpaný přívod paliva, špatně nastavená hladina v plovákové komoře, ucpané trysky, přisává vzduch pod přírubou karburátoru, pod válci, nebo špatné gufera na klikovce, špatná komprese, zapečené kroužky, propálené písty, ucpané výfukové potrubí. Možná jsem na něco zapoměl? Chce to lépe popsat, jestli po nastartování jede dobře, pravidelně...
vladimir19
21/11/2012 20:45:33
Motor zle chyta pri startovani. Prosim o radu
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Motor zle chyta

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist