1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Úprava Trabiho pro tělesně postižené (4)
Václav Vávra
2/10/2012 12:12:10
Zdravím,
Hycomat netřeba, Matyáš dokáže pedál sešlápnout, ale nedomáže přešlápnout z jednoho pedálu na druhý, takže ruční plyn a brzda úplně stačí. Tady jde o to, aby byly k ručnímu řízení doklady - minimálně starý velký techničák ve kterém je ruční řízení zapsáno.
Jarek
14/9/2012 21:16:45
Zdravim, k Trabantu hycomat (provedeni s automatickou spojkou, vam mohu poskytnout blizsi informace, napiste mi na mail). Mam i kontakt na prodej Trabantu hycomat. Mel bych i kontakt na prodej trabantu + vymontovane rucni ovladani plynu apod. (ale nevim, jestli je to jeste aktualni). Pokud mate zajem, napiste na mail.
Stanislav Vysloužil Profil uživatele
14/9/2012 18:57:17
pro tělesně postižené se dělal trabant Hycomat s automatickou spojkou a v 80-letech přibylo i ovládání brzdy a plynu pod vlant [URL] Možná by se někde podobný našel. Vím o jednom v Lipníku.
Václav Vávra
9/9/2012 15:24:03
Zdravím,
mám takovej problém. Můj malý kamarád, 17-letý Matyáš, dává dohromady Trabanta, ale má takový problém - je na tom zdravotně špatně, a tudíž potřebuje Trabanta upravit aspoň na ruční plyn. Není zde prosím někdo kdo by buď tuto úpravu za slušný peníz provedl nebo aspoň poskytl dokumentaci k přestavbě?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Úprava Trabiho pro tělesně postižené

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist