1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

koupě skládací garáže (3)
Ota Šindelář
27/10/2018 14:45:19
Ahoj Václave, tak nevím jestli je to pro tebe aktuální. Přímo skládací neznám, ale něco podobnyho jsem si doma dělal z hodně silné folie. A jak přišla zima odradilo mě to protože sníh se vrstvil. A jelikož jsem se přestěhoval do bytu, tak parkování jsem vyřešil řadovou garáží. Dost nabídek je tady www.eurobydleni.cz/ostatni/garaz/ Měj se, Ota.
Ota Šindelář
27/10/2018 14:37:01
Ahoj Václave, tak nevím jestli je to pro tebe aktuální. Přímo skládací neznám, ale něco podobnyho jsem si doma dělal z hodně silné folie. A jak přišla zima odradilo mě to protože sníh se vrstvil. A jelikož jsem se přestěhoval do bytu, tak parkování jsem vyřešil řadovou garáží. Dost nabídek je tady: https://www.eurobydleni.cz/ostatni/garaz/ Měj se, Ota.
Václav
28/8/2012 09:14:35
28/8/2012 Potřebuji vyřešit garáž pro renaulta Clio. Kdysi dávno, asi před 20-ti lety, jsem vídával nedaleko domu něco jako skládací garáž, nejspíš ze silného pogumovaného plátna, s půlkruhovými výztuhami. Vypadala docela bytelně. Teď by se mi něco takového hodilo. Víte někdo, o co jde ,nabídněte?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: koupě skládací garáže

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist