1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Úpravy Trabanta a VIN (1)
Tomáš
9/8/2012 08:26:36
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s drobnými úpravami trabanta , t.j přidání střešního okna či případně předělávka na kabriolet a s jejich legálností... A druhá otázka , na kterém místě /místech na karoserii je vyražen VIN kód .. Chci si koupit Trabiho s papírama a se zaplacenou ekodaní, klidně ve špatném stavu, a pak do něj jen přehodit věci z jiného trabanta bez papírů a pak trochu upravovat a vylepšovat .. možná by stačilo jen přehodit tu část karoserie kde je vyražen VIN kód...co si o tom myslíte?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Úpravy Trabanta a VIN

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist