1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Motor (3)
habr Profil uživatele
2/3/2014 22:35:29
Kartery je potřeba zatěsnit vhodným tmelem, v poslední době se mi osvědčil např. přípravek Paulin, ale je jich mnoho a je dobrý výběr.
Stanislav Tyml Profil uživatele
2/3/2014 16:01:26
Zdravím trabantysty. Sesazuji motor po go, a nevím, jestli ty hliníkové kartery stahnout na sucho, nebo tam něco namazat aby to těsnilo. jsem amatér a potřebuji radu od nějakého zkušeného
Bugy
6/8/2012 13:33:12
Zdravím, potřebuju poradit, jeden válec (č.2), mi pořád ničil svíčky po sundání válce jsem zjistil že mám zapečené první 2 kroužky a velkou vůli v klikovce (cca 3-4mm).
Druhý válec (č.1)má taky zapečené první 2 kroužky a minimální vůli a svíčku neničil, proto mi je líto motor vyhodit. Je to motor z buginy, proto do toho nechci kupovat repasovanou klikovku asi za 3 tisíce. Tak bych chtěl vědět jestli se dá sehnat ložisko do klikovky a co obnáší výměna ložiska. Na několika stránkách jsem četl že to nemá cenu že je lepší dát jiný motor. Díky.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Motor

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist