1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Likvidace (3)
habr Profil uživatele
4/8/2012 18:15:33
To záleží na organizaci která se ekolikvidací zabývá a vydává o tom potvrzení. Zde v Brně mi vezmou kompletní vrak zdarma nebo v jiné firmě mi dokonce i něco málo zaplatí, asi kačku za kilo, obě ale chtějí aby vrak vážil minimálně 80% pohotovostní hmotnosti uvedené v TP. Pokud to nesplní, nevydají potvrzení, případně ho vydají jen na karoserii a ne na zbytek, co chybí to v protokolu vyznačí. Nevadí jim ale, když si nechám třeba motor a nahradím ho jiným kovovým odpadem, jde hlavně o hmotnost podloženou vážním lístkem. Tohle ale neplatí po celé ČR a nejde to zobecnit, každá firma má svůj vlastní přístup k věci. Oni mají z ekovraků zisk a tak se brání aby vydávali potvrzení na celá auta a dostávyli jen zbytky čalounění, skel a sedadel s kouskem pohnilé kastle a všechny cenné barevné kovy byly fuč.
Jana
4/8/2012 17:32:56
likvidace
Jana
4/8/2012 17:32:11
Chci se zeptat mam bourane auto chtela bych z nej nake nahradni dily. kdyz ho dam na pul rozebrane vemou mi likvidaci? Nevim jak bych mela postupovat a tak se obracim na Vas co mi poradite. Dekuji
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Likvidace

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist