1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Oprava motoru Trabant (17)
Wesley Dwayne
8/11/2017 22:42:37
WHENEVER YOU OR YOUR LOVED ONES NEED A LOAN UPSTART LOAN IS THE BEST, TESTED AND TRUSTED. BEWARE OF RIPPERS ONLINE.( Email: upstartloan@yahoo.com or text/call +1(574) 301-1639 ).

Pastor Williams
5/10/2017 18:26:23
Potřebujete půjčku? Vydáváme renomované úvěry jednotlivcům, společnostem a investorům. Poskytujeme půjčky na nákup automobilů, půjčky na auta, osobní půjčky, vánoční půjčky, podnikatelské půjčky, půjčky na vzdělávání, konsolidaci dluhů, ETC při 2% úrokových sazbách. Finance a poradenství. Žádné ověření příjmů. Nepotřebujete kreditní skóre. Velmi příznivé úrokové sazby. Kontaktovat Heinrich Jesse E-mailová adresa: pastorwilliams1211@gmail.com
victoria
14/9/2017 06:47:03
GOOD CARD WITH COOL CASH...Get THE 2017 BLANK ATM Programmed Card and cash money directly in any ATM Machine around you. There is no risk of being caught, because the card has been programmed in such a way that it´s not traceable, it also has a technique that makes it impossible for the CCTV to detect you and you can withdraw a total sum of $5,000.00 USD daily,try and get yours today from (MR ANDERSON) And be among the lucky ones who are benefiting from it. Now email the hacker on
hackersworldatm@gmail.com or +18454224913
RUBEN SCOTT
16/8/2017 14:53:52
Recibí mi tarjeta de cajero automático ya programada y en blanco para retirar el máximo de $ 400,000 MENSUALES, $ 20,000 diarios por un máximo de 4 MESES. Estoy muy feliz por esto porque tengo la mía la semana pasada y la he usado para obtener $ 140,000 ya. CLIFFORD JACKSON Hackers está dando la tarjeta sólo para ayudar a los pobres y necesitados, aunque es ilegal, pero es algo agradable y no es como otra estafa pretendiendo tener las tarjetas de cajero automático en blanco. Y nadie es atrapado cuando se utiliza la tarjeta. ¡Consiga el suyo de CLIFFORD JACKSON Hackers hoy! Simplemente envíe un correo electrónico a cliffordhackerspays@gmail.com.
RUBEN SCOTT
16/8/2017 14:53:32
Recibí mi tarjeta de cajero automático ya programada y en blanco para retirar el máximo de $ 400,000 MENSUALES, $ 20,000 diarios por un máximo de 4 MESES. Estoy muy feliz por esto porque tengo la mía la semana pasada y la he usado para obtener $ 140,000 ya. CLIFFORD JACKSON Hackers está dando la tarjeta sólo para ayudar a los pobres y necesitados, aunque es ilegal, pero es algo agradable y no es como otra estafa pretendiendo tener las tarjetas de cajero automático en blanco. Y nadie es atrapado cuando se utiliza la tarjeta. ¡Consiga el suyo de CLIFFORD JACKSON Hackers hoy! Simplemente envíe un correo electrónico a cliffordhackerspays@gmail.com.
cole james
7/5/2017 09:28:23
Už jste někdy požádal o finanční pomoc ??? nebo schválena věřitele, aby vyhovoval vašim požadavkům Pak nezbývá než získat půjčku ihned z naší spolehlivé služby úřadu. Nabízíme úvěry v rozmezí od deseti tisíc liber, 800 milionů liber (10 $ 000.00 - $ 800000000,00). Náš úvěr období 5 až 25 let (maximálně). Nabízíme úvěr ve výši 2% úrok ročně S žádná kontrola kreditu, nabízíme osobní úvěry, půjčky konsolidaci dluhu, podniky nebo obchodní úvěrové expanze. Máte-li zájem, kontaktujte nás ??? E-mail: unitycredit111@gmail.com
 Upřímně James Cole

Zydrunas Jasinskas
23/2/2016 00:00:54
Zažádali jste o půjčku a pro jeden či více důvodů, proč jste odmítl? To je informovat širokou veřejnost, které dáváme z úvěrů pro levné a dostupné úrokové sazbě 4 % a po dobu 1 až 50 let. To je jako nadace pomoci potřeb po celém světě. A rozšiřovat rozvoj na celém širém světě, bez ohledu na to byl jste od na své šance na získání vlastního podnikání nebo jakoukoli věc, že financování je zapotřebí, použije na (zydrunasjasiinskas111@gmail.com).

Monika Jasinskas.
Přílohy:  zydrunaspost.jpg (12,1 kB)
Rado
16/8/2012 09:35:31
bol vyrobený v 1980 a číslo je 28HB2-9
IMFO NR
16/8/2012 08:48:09
Aký máš typ karburátora ? Podľa všetkého nie je správne nastavená bohatosť a množstvo voľnobežnej zmesi.
Napíš na mail: ifoldes@ukf.sk
Rado
16/8/2012 08:34:37
Už som to všetko urobil motor mi naskočí len mi nedrží volnobeh keď pridávam plyn tak motor krásne ide na sičiti mi vydrží ísť nejak 20sekúnd bez neho tak 5-10 sekúnd a zhasína stále už neviem čo mám spraviť vymenil som aj cievky aj ramienka a aj našteloval predzápal ale stále to zhasína
Pajo00001 Profil uživatele + foto
24/7/2012 18:41:42
Mal som to isté a este k tomu m inesiel motor do otacok,vymenil som obe indučky,nové fajky,nove sviečky našteloval predstih a odtrh a motor naskočil ako diabol.
Ale oplatí sa vymontovat aj benzinovy kohut a prefuknut ho,stači aj mini špinka a je to v p...
Rado
18/7/2012 22:54:22
to som skúšal benzín tečie normálne aj keď mám sací filter dole tak normálne vidím benzín v tom kolene čo ide do sacieho
Stanislav Vysloužil Profil uživatele
18/7/2012 20:20:00
Möže byť aj zanesená benz. hadička, alebo sitko kohúta. Skús, či z nej vyteká benzín.
Rado
18/7/2012 20:04:16
Dobrý deň chcem sa spýtať či by mi niekto nevedel poradiť čo môžem mať s motorom alebo karburátorom.Keď streknem benzín do motoru tak mi normálne odpáli aj keď pridám tak chití ale v zápätí okolo 2-3 sekúnd zhasne.Vyčistil som celý karburátor aj trisky a aj motor a neviem čo stým môže byť. Ďakujem za radu
Honzin
10/7/2012 13:44:44
Ahoj, motor bych ti mohl opravit. Dělal jsem upravy motoru pro sněholety a vznášedla, popř. mohu zaslat referenční foto. Bohužel jsem od Hradce Králové. Je to jen nabídka. Popřípadě, bych mohl poradit, kdyby ses do toho pustil sám.
Ondřej Klos Profil uživatele
15/6/2012 16:55:43
Ahoj. Ve Studénce dělá škodovácké motory, ať už do závodních aut, nebo i mašiny pro hasičská čerpadla, pan Mik. Má i motorovou brzdu. Pokud by vám nedal motor trabi do kupy, mohl by znát a dát kontakt na někoho z okolí. Potom ještě možno zkusit Trabant klub Bohumín. Dále mě napadá v Ostravě Mariánských Horách, dělá Trabanty autoservis Zdeněk Vaněk, a v Datyni u Vratimova pan Jurčík.
hasici Studénka
5/6/2012 08:47:28
Můžete nám, prosím, někdo poradit kdo v okolí Studénky, Nového Jičína či Ostravy dělá opravy motorů Tra bant? Zadřel se nám píst v motoru a sami opravu nezvládneme. Děkujeme
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Oprava motoru Trabant

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist