1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Oprava motoru Trabant (12)
cole james
7/5/2017 09:28:23
Už jste někdy požádal o finanční pomoc ??? nebo schválena věřitele, aby vyhovoval vašim požadavkům Pak nezbývá než získat půjčku ihned z naší spolehlivé služby úřadu. Nabízíme úvěry v rozmezí od deseti tisíc liber, 800 milionů liber (10 $ 000.00 - $ 800000000,00). Náš úvěr období 5 až 25 let (maximálně). Nabízíme úvěr ve výši 2% úrok ročně S žádná kontrola kreditu, nabízíme osobní úvěry, půjčky konsolidaci dluhu, podniky nebo obchodní úvěrové expanze. Máte-li zájem, kontaktujte nás ??? E-mail: unitycredit111@gmail.com
 Upřímně James Cole

Zydrunas Jasinskas
23/2/2016 00:00:54
Zažádali jste o půjčku a pro jeden či více důvodů, proč jste odmítl? To je informovat širokou veřejnost, které dáváme z úvěrů pro levné a dostupné úrokové sazbě 4 % a po dobu 1 až 50 let. To je jako nadace pomoci potřeb po celém světě. A rozšiřovat rozvoj na celém širém světě, bez ohledu na to byl jste od na své šance na získání vlastního podnikání nebo jakoukoli věc, že financování je zapotřebí, použije na (zydrunasjasiinskas111@gmail.com).

Monika Jasinskas.
Přílohy:  zydrunaspost.jpg (12,1 kB)
Rado
16/8/2012 09:35:31
bol vyrobený v 1980 a číslo je 28HB2-9
IMFO NR
16/8/2012 08:48:09
Aký máš typ karburátora ? Podľa všetkého nie je správne nastavená bohatosť a množstvo voľnobežnej zmesi.
Napíš na mail: ifoldes@ukf.sk
Rado
16/8/2012 08:34:37
Už som to všetko urobil motor mi naskočí len mi nedrží volnobeh keď pridávam plyn tak motor krásne ide na sičiti mi vydrží ísť nejak 20sekúnd bez neho tak 5-10 sekúnd a zhasína stále už neviem čo mám spraviť vymenil som aj cievky aj ramienka a aj našteloval predzápal ale stále to zhasína
Pajo00001 Profil uživatele + foto
24/7/2012 18:41:42
Mal som to isté a este k tomu m inesiel motor do otacok,vymenil som obe indučky,nové fajky,nove sviečky našteloval predstih a odtrh a motor naskočil ako diabol.
Ale oplatí sa vymontovat aj benzinovy kohut a prefuknut ho,stači aj mini špinka a je to v p...
Rado
18/7/2012 22:54:22
to som skúšal benzín tečie normálne aj keď mám sací filter dole tak normálne vidím benzín v tom kolene čo ide do sacieho
Stanislav Vysloužil Profil uživatele
18/7/2012 20:20:00
Möže byť aj zanesená benz. hadička, alebo sitko kohúta. Skús, či z nej vyteká benzín.
Rado
18/7/2012 20:04:16
Dobrý deň chcem sa spýtať či by mi niekto nevedel poradiť čo môžem mať s motorom alebo karburátorom.Keď streknem benzín do motoru tak mi normálne odpáli aj keď pridám tak chití ale v zápätí okolo 2-3 sekúnd zhasne.Vyčistil som celý karburátor aj trisky a aj motor a neviem čo stým môže byť. Ďakujem za radu
Honzin
10/7/2012 13:44:44
Ahoj, motor bych ti mohl opravit. Dělal jsem upravy motoru pro sněholety a vznášedla, popř. mohu zaslat referenční foto. Bohužel jsem od Hradce Králové. Je to jen nabídka. Popřípadě, bych mohl poradit, kdyby ses do toho pustil sám.
Ondřej Klos Profil uživatele
15/6/2012 16:55:43
Ahoj. Ve Studénce dělá škodovácké motory, ať už do závodních aut, nebo i mašiny pro hasičská čerpadla, pan Mik. Má i motorovou brzdu. Pokud by vám nedal motor trabi do kupy, mohl by znát a dát kontakt na někoho z okolí. Potom ještě možno zkusit Trabant klub Bohumín. Dále mě napadá v Ostravě Mariánských Horách, dělá Trabanty autoservis Zdeněk Vaněk, a v Datyni u Vratimova pan Jurčík.
hasici Studénka
5/6/2012 08:47:28
Můžete nám, prosím, někdo poradit kdo v okolí Studénky, Nového Jičína či Ostravy dělá opravy motorů Tra bant? Zadřel se nám píst v motoru a sami opravu nezvládneme. Děkujeme
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Oprava motoru Trabant

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist