1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

vaha zotrvacnika trabant (6)
habr Profil uživatele
22/5/2012 13:08:23
To Atlan, ano váha je u všech setrváků stejná, váhu jsem ale uváděl bez věnce a ten se dělá dvojí, jeho hmotnost v širokém provedení odhadujhi asi na 1 kg. U přítlačných kotoučů a lamel spojky je ale rozdíl větší, mezi jednotlivými provedeními odhaduji rozdíl až 20%.
atlan
21/5/2012 20:15:08
Dakujem, dakujem. Teoreticky mi to staci i ked ma dost prekvapuje celkova vaha...az 10 kg. Este sa spytom ta vaha 6 kg je u vsetky moznostiach priblizne rovnaka tj nepresiahne 6,5 kg alebo ako? Inak uz aj tak velmi pekne dakujem za info. Pomohli stemi.
habr Profil uživatele
19/5/2012 23:14:38
Setrváků jsou dva druhy, přítlačáků jsou dva (i tři, pokud se započítá ten nejstarší) druhy a každý o jiné hmotnosti, lamel spojky je celkem 5 provedení, takže každá sestava může mít jinou hmotnost.
habr Profil uživatele
19/5/2012 23:11:51
Ne, nestaráme se o auta jen zvenčí, někteří se také zajímáme o ladění motorů a jiné věci, jenže jen málo kdo k něčemu rozumnému potřebuje znát váhu dílů a když, tak většinou proto, aby tu váhu mohl změnit. Za sebe tedy uvádím, že originální setrvačník s utěsněním na gufero (existují dvě různé provedení) a s věncem o šířce 6 mm (také existují dvě různé provedení) váží 6050 gramů a dá se odlehčit o 2000 gramů. Kolik váží lamela a přítlačný kotouč mne nezajímá, protože tyto díly nelze odlehčit, tak proč je vážit?
To, že Vám sem nikdo nenapsal je především proto, že každý kdo staví výnější motor má svoje postupy a není důvod se o nich rozepisovat. Celá sestava by mohla mít hmotnost někde okolo 10kg, ale je to jen odhad, znám pouze váhu setrvačníku.
atlan
19/5/2012 20:58:56
Ta vidim ze o auta sa starate len z vonku......
atlan
15/5/2012 12:47:50
Dobry den nenasiel by sa tu niekkto kto by mi zmeral co vazi zotrvacnik z trabanta, s pritlacakom a spojkou. Dakujem
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: vaha zotrvacnika trabant

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist