1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

pomoc: škoda 125 (2)
habr Profil uživatele
1/5/2012 23:29:20
Není to jisté, ale co zkusit vyměnit indukční cívku (raději i s odporem), může být poškozená a po ohřátí nedá jiskru, u dvoutaktů se to stává, jak u čtyřtaktů nevím.
Lukáš
1/5/2012 20:46:37
Dobrý den. Prosím o radu ohledně škody 125 L zdali někdo neměl stejný problém. Auto ráno nastartuji v pohodě tzn. za studena ale jakmile se jen trochu ohřeje cca 5 minut jízdy začne se dusit a posléze motor uplně chcípne. Nastarotvat jde až po 30 minutách jakmile motor vychladne. Již si nevím rady. Děkuji
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: pomoc: škoda 125

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist