1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Nahrada manzety kloubu kola W311 (2)
martin sterba
31/8/2020 13:27:26
Hledáte půjčku na oživení svých aktivit, ať už na realizaci projektu, nebo potřebujete peníze z jiných důvodů nebo cokoli chcete. Jsme ochotni půjčit každému, kdo je schopen splnit podmínky splacení. Sdělte mi prosím částku vaší žádosti o půjčku a její splatnost. Kontaktujte mě prosím e-mailem: martinsterba555@gmail.com
Mira Urban
8/4/2012 18:46:12
Poprosim o radu. Dostal jsem zahradni traktorek na jehoz vyrobu byly pouzity dve predni napravy z W311,kde nejsou homokineticke klouby, ale krize. Problem je, ze na krizich jsou poskozene nebo uplne chybejici manzetky. Bohuzel nemuzu najit zadnou sikovnou nahradu originalu, ktere sice jsou k sehnani, ale jejich cena neni nikterak lidova. Tim ze to nejsou homokineticke klouby, ale krize, tak manzeta musi mit docela dlouhou cast se sirokym prumerem. Zkousel jsem z ruznych dodavek, malych nakladacku apod, ale nic tam poradne nepasuje. Nemate, prosim, nekdo nejaky tip na nahradu.
Dekuji
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Nahrada manzety kloubu kola W311

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist