1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Přihláška k registraci vozidla (3)
Honza1
28/5/2012 14:26:49
nalož zbytky auta na podvála dovez na STK na evidenčku.
Eda Profil uživatele
27/3/2012 18:52:05
Domluv se s někým na STK, že ho odvezeš k sobě, kde ti udělá evidenčku, ofotí čísla karoserie, zkontroluje potřebné a zavezeš ho zpět. Určitě to nebude zadarmo, ale jinou možnost nemáš. Hlavně plať zákonné pojíštění, po přehlášení ulož SPZ (RZ) do depozitu, abys nemusel platit poj.
Jiří
27/3/2012 14:55:27
Jak postupovat...první majitel odhlásil auto v místě bydliště.Než proběhlo toto řízení,aniž bych domyslel důsledky,auto jsem rozmontoval za účelem kompletní přestavby.Jenže ouha..bez ověření evidenční kontroly nemůžu vozidlo přihlásit do registru a zároveň požádat o dočasné vyřazení,abych nemusel platit povinné ručení.Poradí mi někdo,jak postupovat....
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Přihláška k registraci vozidla

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist