1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Pálí se žárovky (6)
Jarda
21/2/2012 18:17:16
Díky, další dokuminakce přes mail.
Jarda
habr Profil uživatele
21/2/2012 18:10:14
Pro jistotu: m.hanus@volny.cz
habr Profil uživatele
21/2/2012 18:08:49
Šlo by to i poštou. Zjistěte si, kolik a jakých žárovek potřebujete a napište mi na můj mail. Já se podívám co mohu dodat, jaká bude cena poštovného a napíšu Vám přesnou nabídku včetně rozpisu cen. Preferuji platbu předem na účet kvůli ceně poštovného, ale mohu posílat i dobírkou. V provedení 6V mám celý sortiment používaných žárovek. Mail je zde uveden.
Jarda
21/2/2012 18:00:11
Ahoj, děkuji za odpověd! Oznámím to tchánovi. originální DDR žárovky mu vydrželi dlouho, že to byla jiná liga než jsou dnešní. Určitě by ty něměcké vzal. bohužel jsem z Prostějova. Poštou by to případně nešlo?
Díky
habr Profil uživatele
20/2/2012 01:06:10
Pravděpodobně dochází vlivem špatného nebo špatně seřízeného regulátoru nabíjení k přebíjení a tím odcházejí žárovky. To ale může poškkdit i aku a ty jsou v provedení 6V dost drahé. Je potřeba odborně přeměřit nebo vyměnit relé.
Pokud jsi z Brna nebo okolí, tak mohu nabídnout cca 20 ks nových originálních DDR i ČSSR žárovek 6V, mám nadbytek.
Jarda
19/2/2012 19:16:38
Ahoj Kluci,
 
obracím se k vám jménem mého tchána, kterému se na trabikovi stále pálí přední potkávací/dálkové 6V žárovky. Na podzim jsem mu jich kupoval 4 a teď jdu do obchodu pro další řadu. Nevíte kde by mohl být problém, nebo jak tuto neduhu vyřešit?
 
Děkuju moc,
 
Jarda
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Pálí se žárovky

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist