1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
DEPOZIT - MOTORKY (3)
Nabídka úvěru
21/1/2020 13:32:33
Nabídka půjček
Hledáte půjčku na oživení svých aktivit, ať už na realizaci projektu, nebo potřebujete peníze z jiných důvodů nebo z čeho chcete. Jsme připraveni zapůjčit každému, kdo je schopen splnit podmínky pro vrácení peněz. Sdělte mi prosím částku vaší žádosti o půjčku a její splatnost. Prosím, kontaktujte mě:pkuvery0@post.cz
habr Profil uživatele
31/1/2012 23:13:24
Stejně jako když v depozitu nejsou. K přepisu je potřeba mít protokol o registrační kontrole na STK kde bude bude vyznačena závada, že vozidlo nebylo předvedeno s SPZ, to ale nevadí, porotože SPZ leží na magistrátu v depozitu a ve velkém TP je to zapsáno, v takovém případě není nutné ani doložit zaplacené pojistné. Nový majitel po přepisu musí k vyzvednutí SPZ z depozita doložit velký TP, zaplacené pojistné a protokol o úspěšné technické prohlídce, pak mu budou značky vydány.
I.
31/1/2012 12:09:42
Dobrý den.Chtěla jsem se prosím zeptat,zda-li někdo neví,jak postupovat při prodeji když jsou SPZ od motky v depozitu a kupec ji chce koupit.Díky moc za radu.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: DEPOZIT - MOTORKY

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist