1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Kliková hřídel (2)
Pája
24/1/2012 13:25:49
Zkus se optat ve Frankenbergu za Chemnitz, tam se dodnes klikovky pro trabi generálkují z originálních dílů. Bohužel nemám kontakt, byl jsem tam před pár lety osobně, cena 360 E.
Jiří
16/1/2012 15:40:25
Zdravím,
Chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte jak rozdělat klikovou hřídel abych mohl vyměnit ložiska uprostřed. koukal sem na to asi dvě hodiny a nepřišel sem kam mám opřít lis bych jednotlivé díli sundal. A také bych se rád zeptal jestli nevíte kde seženu závodní klikovku na trabanta 601S. Díky moc.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Kliková hřídel

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist