1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Zapojeni svetla spatecky (6)
habr Profil uživatele
5/2/2012 17:34:45
V momentě, kdy na STK zjistí, že je zpátečka přes vypínač ovládaný řidičem je vozidlo vyřazeno z provozu jako nezpůsobilé. Světlo zpětného světlometu musí být zapojeno výhradně na spínač který je ovládán řadícím mechanismem (libovolného provedení) a současně musí být zapnutý okruh zapalování.
Standa1443
5/2/2012 13:30:04
Vypínač se dá nastavit přítužnou maticí a šrubováním. Doporučuji ho ale vyndat a očistit v technickém benzínu.
Danek
5/2/2012 11:42:30
Zdravim vsechny mam problem ze spateckou kdyz zaradim spatecku tak normalne sviti ale kdyz ju vyradim frt sviti a si to udelam na vypinac
Hynek Keller Profil uživatele + foto
14/1/2012 08:01:04
Diky moc
Eda Profil uživatele
13/1/2012 15:45:12
Způsobu ovládáni zpětného světla je více. Originál je zapojen na čidlo, které uvidíš po otevření kapoty na převodovce vpravo nahoře. Měl by tam být jeden vývod jako kostra, nebo dva vývody, které spínají + pol ( na jednom drátu je napětí a po spojení obou konců svítí zpátečka).
Když máš jiný systém spínaní je těžké radit, chtělo by to fotku.
Zpětné světlo musí být zapojeno z druhé pojistky od volantu (svítí pouze se zapnutým zapalováním) a musí jít přes spínač sepnutý pouze při zpátečce (nesmí být ovládán spínačem od řidiče). Také nesmí být zapojen aby svítil bez zapnutého zapalováni ( hrozí vybití baterie při zařazené zpátečce při parkováni).
Hynek Keller Profil uživatele + foto
13/1/2012 13:46:00
Zdravim vsechny trabantisty mam problem vytahoval sem prevodovku a nevim kde bylo zapojene zpetne svetlo poslal by mi nekdo foto kde to je na prevodovce ? diky z pozdravem Keller
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Zapojeni svetla spatecky

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist