1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Nestartuje :( (3)
Fanda
7/4/2012 19:36:12
ahoj Trabanťáci, prosím o radu . Motor normálně jezdil, ale jednoho dne, když jsem ho chtěl natočit, tak ze sání karburátoru vytékal benzín (černý), myslel jsem si, že je to plovák, ale dělá to i po kontrole a čištění karburátoru. Mechanik říkal, že je karburátor v pořádku, že to vytéká zpět z motoru, ale bohužel si s tím neví rady co dál. Budu teď nejaký čas ležet v nemocnici, tak prosím o radu na telefon(stačí prozvonit a já zavolám zpět) 608 332321 Moravec PŘEDEM MOC DĚKUJI
habr Profil uživatele
5/1/2012 16:13:42
Tohle jsou závady po internetu jen těžko řešitelné. Každá rada je vlastně jen odhad možností, takový pokus a když se to nespraví tak další pokus. Vůz by měl live vidět odborník, jistě nějaký v okolí je. Já osobně podle příznaků odhaduji na nízkou hladinu v plovákové komoře. Vždy při demontáži víčka se doplní, motor se rozběhne a za provozu se plovák chvěje a tím napustí dostatek benzínu, zároveň tomu napomáhá zniklý podtlak. Kdyby byla hladina vysoká, bude motor ulitý, svíčky až moc mokré, pod karbecem loužička, ale také to nebude chtít startovat.
Libor Kocián Profil uživatele + foto
5/1/2012 10:42:25
Zdravím všechny trabantisty,
potřeboval bych poradit s problémem u svého Trabiho. Z nějakého důvodu nechce nastartovat. Vypadalo to, že svíčky nehází jiskru, tak jsem koupil nové, ale ty byly z nějakého důvodu suché, jako kdyby nešlo palivo. Pro jistotu jsem prohlédl trysky a celý karburátor,ale všechno bylo čisté od předchozího čištění zanesené trysky. Složil jsem karburátor dohromady a ejhle chytlo to. Dělá to takhle už delší dobu, ale když jsem byl v servisu, tak to normálně fungovalo, bez problémů. Většinou pomůže sundat víčko karburátoru, dát ho zpět a chytne to. Nevíte někdo kde by mohla být příčina této závady? Děkuju za radu
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Nestartuje :(

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist