1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Kontrolky tachometra (4)
habr Profil uživatele
27/12/2011 08:42:34
Ano, je to pravda, pravá je oranžová, v tomto jsem se spletl, a zřejmě byla využita jak pro sklopení světel, tak i pro palivoměr. Já znám jen verzi se sklopením světel. I ta nádrž je ale je logická. Jen pro zajímavost - ta oranžová je složena z červeného a zeleného plastového krytu a zažil jsem už i samodomo úpravu, kdy majitel vyndal to červené, zelené ponechal a sloužilo to na kontrolku blinkrů pro vlek.
standa1443
25/12/2011 18:20:50
pravá vrchní kontrolka by měla být oranžová a sloužila jako kontrolka rezervy [URL]
habr Profil uživatele
22/12/2011 16:03:37
Tachometr s pěti kontrolkami je běžný, montoval se v závodě a není to nic doma vyrobeného. Ty dvě horní jsou obě červené a jedna slouží jako kontrolka brzdového systému; když se rozsvítí, tak to značí že je potřeba zkontrolovat brzdy, pínač je nad pedálem plynu a sepne se výhradně prošlápnutím brzdového pedálu nebo pokud tento pedál má dlouhý krok. Je potřeba nejprve zkontrolovat stav brzd, opravit co je třeba a pak, jako poslední operaci po odvzdušnění ten spínač prstem vrátit do výchozí polohy aby byl připraven na příště. Pozor - samotné vrácení spínače sice kontrolku zhasne, ale brzdy neopraví. Druhá červená kontrolka je asi nezapojena, používá se jako kontrolka sklopení hlavních světel u světlometů s páčkou na změnu jejich polohy. Tachometr nemusí být v tom voze původní, spíše odhaduji, že ho již někdo dodatečně vyměnil.
Pajo00001 Profil uživatele + foto
21/12/2011 19:25:27
Zdravim mam trabant 601 combi rv.1981,na tachometri mam 5 kontroliek.3 na spodnej strane a 2 pri ukazavoteli 60km/h z lavej aj pravej strany.neviem či je to origo alebo kutilstvo no cez leto mi tie 2 nesvietili a ked som išiel prejsť naposledy trabiho pred zazimovaním (pred 3 dnami) sústavne mi svietila kontrolka na lavo do 60-ky,neviete čo signalizuje? Vopred dakujem
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Kontrolky tachometra

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist