1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Danajsky dar - jak z toho ven (ztohoven) (4)
Honza1
28/5/2012 14:30:50
Johny jak to dopadlo, kdžy tak bych ten techničák koupil!!
Honza
8/2/2012 16:37:47
Pokud máš jiný číslo rámu a motoru než v bílým TP a chceš to dát na veteránský, tak to neřeš a normálně to přihlaš na veteránský. Bílej techničák nepotřebuješ. Na veteránský to nejde přehlásit pokud máš bílý značky. Takže když není shodný číslo rámu s číslem v TP tak to normálně dáš na veteránský. Pokud se ti v budoucnu podaří přepsat klasický značky - bílý. Tak to na ně normálně přepíšeš tu feldu - zrušíš veteránský značky a provedeš výměnu rámu nebo přerazíš na rámu číslo dle TP. Vzhledem k tomu že ty rámy jsou tak zkorodovaný, není problém tam vyrzit nové číslo. (ale to bych nedělal než to budeš mít v polopřevodu na sebe). Za ženskou bych šel že jsi koupil pouze doklady (kor když ta je jiný číslo než na autě).
Takže vlastně 2 možnosti - buď provozovat na veteránských bez ohledu na normální TP, nebo na sebe nějak zlegalizovat normální TP a apak k tomu přizpůsobit auto tato varianta je lepší ale delší a složitější)
adam.87
24/12/2011 20:18:33
Nemůžu si pomoct ale je to na mě dost složité a nějak tomu nerozumím.Jen bych chtěl napsat že byla Vaše povinnost zkontrolovat VIN s velkým TP před darováním protože pokud nemáte papír o tom že Vám automobil byl darován tak by se taky mohlo stát že nakonec z toho obviní Vás že jste s autem udělal nelegální přestavbu.
Když se VIN neshoduje s velkým TP tak auto není způsobilé na provoz po pozemních komunikacích a při návštěve STK to trvá 1 minutu aby to zkontroloval.
Přeji hodně štěstí ale moc nadějí že to dobře tomu nedávám,bohužel žijeme v Česku kde se poslední dobou stává že každý s každým vyd.bává.
Johny
13/12/2011 18:56:25
Zdravím, delikatni situace, prosim o radu:
K vyznamnemu jubileu mi bylo darovano vozidlo Skoda Felicia Raodster 994, ani se neptejte kym, vuz byl v tu chvili na veteranskych cislech. Puvodni bily technicky prukaz je napsan na majitelku (manzelku muze, ktery toto auto vymenil za jine s clovekem, ktery mi pote toto auto daroval. Danajsky darce usiloval o prevod v dobe vymeny, nicmene pan, od ktereho vuz vymenil zemrel a jeho manzelce hrablo, vlivem tohoto se odmitla bavit s kymkoli. Vuz nepozadovala zpet, zadna aktivita. Nyni, 25 let poté jsem z hruzou zjisitl, ze na starem technickem prukazu se cislo VIN neshoduje s tim, co je uvedeno na veteranskych cislech. Tudiz je moznost "legalniho" prevodu na veteranske nemozna, alebrz je porad registrovano na klasicke evidenci.
Jak z toho ven?
1) Pokusit se o kontakt s puvoni majitelkou, u ktere je dle znameho na dopravnim, stale auto vedeno a dokoncit prevod.
2) Pokud bude baba svina, je mozne, ze je v pravu narokovat vuz zpet?
3) napada vas nejake jine reseni krome sebevrazdy? :)
Myslim, ze toto je pripad pro Scherlocka a na dotycneho danajskeho darce bič se soli.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Danajsky dar - jak z toho ven (ztohoven)

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist