1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

depozit (55)
sbusico
17/11/2019 20:10:45
How I Got My Ex Husband Back………..I am sbusico  by name. Greetings to every one that is reading this testimony. I have been rejected by my husband after three(3) years of marriage just because another woman had a spell on him and he left me and the kid to suffer. one day when i was reading through the web, i saw a post on how this spell caster on this address astoriashrine@gmail.com  , have help a woman to get back her husband and i gave him a reply to his address and he told me that a woman had a spell on my husband and he told me that he will help me and after 2 days that i will have my husband back. i believed him and today i am glad to let you all know that this spell caster have the power to bring lovers back. because i am now happy with my husband. Thanks for Dr.Paul . His email: astoriashrine@gmail.com    OR.His  WhatsApp Number:+2349051441669
Hanna Rosin
19/10/2019 21:30:42
Hey, is exactly 1year my lover came back to me, I’m letting you know how i got my ex back because this Christmas holiday everyone need there love ones around them not just your love ones but your lover, a year ago i was heartbroken and i knew i could not spend the holiday alone that is when i was looking for how i can make my lover come back to me so that we can make things right, to cut the long story short on a faithful day i came across the details i will be dropping on the internet, someone talking about how she got her ex back so i took this details I’m dropping via email: drosasu25@gmail.com or +2347064365391 and i contact him and i told him that i want my lover to come back to me, today I’m with my lover. Thanks you Dr. Osasu TEMPLE for the help.
Nabídka půjček
13/11/2018 21:39:16
Nabídka půjček
Dobrý den, drahá kamarádka, jsem obchodnice, která pomáhá lidem, kteří potřebují půjčku. Máte-li zájem, kontaktujte mě na adrese: polojkab@seznam.cz
Přílohy:  telechargementeu.jpg (9,5 kB)
Tom
21/3/2018 08:44:18
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat. Už druhým rokem dělám dvě stejná auta, jedno je na tom hůř než druhé. Když jsem je zakoupil, pouze jedno bylo pojízdné, jezdilo chvíli. Pak se zrušilo pojištění a od základu se začalo rekonstruovat. Tudíž ani jedno auto není na veřejné komunikaci, ale ani nemám značky v depozitu. Hrozí mi něco?
Alex
15/12/2017 03:06:55
Čau,prosím tě jak se to řeší když mám auto v depozitu a nahlásím urednikovy že auto se mi pokazilo cestou do Německa a neměl jsem na odtah peníze a nechal jsem ho tam?Ulice a město samozřejmě nahlásím.Někdy v budoucnu jak bude příležitost ho třeba odtáhnu ale nespěchám protože odtah bude dražší jež auto.Pochybuji že někdo ze životního prostředí pojede se kouknout do Frankfurtu kdepak že stojí ten můj fešák😉.
nabídka půjčky mezi jednotlivými závažnými
3/12/2017 18:54:57
Dobrý den paní a paní
Jsem ochoten vám poskytnout půjčku od 5000 do 900.000 € (rychlá a spolehlivá půjčka.) Jsem
v partnerství s několika bankami, které mi s tím pomáhají. s 3% zájmem, můžu vás
udělit tuto půjčku se všemi možnými pojišťovacími a bankovními zárukami, protože jste
Nechci porušovat zákon o lichvě, je na vás, abyste viděli za měsíční platby
mohou splácet až 35 let. to jsou naše úvěrové podmínky. Kontaktujte nás pro
více informací E-mail: michelgeorgelevrat3@gmail.com
nabídka půjčky mezi jednotlivými závažnými
3/12/2017 18:53:28
Dobrý den paní a paní
Jsem ochoten vám poskytnout půjčku od 5000 do 900.000 € (rychlá a spolehlivá půjčka.) Jsem
v partnerství s několika bankami, které mi s tím pomáhají. s 3% zájmem, můžu vás
udělit tuto půjčku se všemi možnými pojišťovacími a bankovními zárukami, protože jste
Nechci porušovat zákon o lichvě, je na vás, abyste viděli za měsíční platby
mohou splácet až 35 let. to jsou naše úvěrové podmínky. Kontaktujte nás pro
více informací E-mail: michelgeorgelevrat3@gmail.com
Přílohy:  79e4707f.jpg (25,7 kB)
RAHEL COHRAN
3/2/2017 02:47:45
Ahoj.
Som pán Rahel súkromné pôžičky veriteľ, ktorý dáva životnosť príležitosť úver pre fyzické osoby, obchodné firmy, poistenie atď ste v akejkoľvek finančnej problémy alebo v prípade potreby pôžičky investovať, alebo budete potrebovať pôžičku platiť svoje účty hľadať nie ďalej len sme tu preto, aby všetky svoje finančné problémy, ktorým konkrétne minulosťou. Ponúkame všetky druhy úveru v akejkoľvek mene denominácie sa sadzbou vo výške 2% bez počiatočných fee.I chcieť použiť tento skvelý médium, aby ste vedeli, že sme pripravení vám pomôcť s akýmkoľvek druhom úveru riešiť, že vaše finančné problem.If áno, potom dostať späť cez e-mail (rahelcohranloan@gmail.com) pre viac podrobností, STE veľmi vítané.
Přílohy:  alternativasalpayday.jpg (182,6 kB)
MIra
1/10/2015 11:28:57
Ahoj,
 
chtěl bych dát spz do depozitu, avšak můžu využít jiný než ten původní, kde je auto registrováno.
řidič
3/9/2015 21:16:26
Od srpna 2014 mám značky v depozitu, po autonehodě, která auto zlikvidovala, ale nemám doklad o ekologické likvidaci. Byla jsem tam již třikrát a pokaždé mi řekli ať to nechám být do konce roku, ale teď už jsem na několika místech četla, že auta v depozitu méně než 18 měsíců, musí nahlásit, kde auto je, jinak zaplatí pokutu až 50tsíc, co mám tedy dělat.
fotr
25/4/2015 11:02:54
Dobrý den,potřeboval bych poradit mám automobil dočasně vyřezený z registru vozidel od 6.2.2013 a dočetl jsem se že dle novely zákona automobil dočasně vyřezený z registru vozidel k datu 1.1.2015 po dobu delší než 18 měsíců zanikne.Tento postup chápu a automobil vyřadit chci,ale zajímalo by mne pokud nebudu úřady kontaktovat k datu 1.1.2016 kde a k jákému účelu automobil slouží jestli mě čeká pokuta ve výši až 50.000kč?děkuji za pomoc.
habr Profil uživatele
5/3/2015 01:43:00
Iveto, manžel si z Vás parádně vystřelil, neberte ho vážně. K uložení vozidla do depozitu MUSÍ předložit 3 věci. RZ, ORV a TP, bez toho úkon uložení do depozitu nelze v žádném případě provést. Depozit si ponechá v úschově RZ a ORV, do TP zapíše uložení a majiteli TP vrátí. Pokud by manžel opravdu všechny doklady a RZ ztratil, musel by nejprve vyřídit duplikáty všech dokladů. K tomu je ovšem nutné jít s vozidlem na registrační kontrolu na STK, pak by mu byly vydány nové doklady a na základě nových dokladů - duplikátů - také nové, tedy zcela jiné než stávající RZ. To vše nevyřídí v jednom dni a stojí to na poplatcích nemalé peníze! Teprve až by vše vyřídil, mohl by vložit auto do depozitu. Kdyby to vše opravdu podstoupil a doklady včetně RZ vyřídil, pak vůz do depozitu vložil, což nemyslím že by byl ochoten absolvovat, tak by jste opravdu nemohla na původní RZ a ORV jezdit. Kdyby Vás chytila PČR, tak by to pod 50 000Kč a dva roky zákazu řízení asi nebylo.
Miroslav Urban
4/3/2015 22:03:55
Pokud "dal auto do depozitu", tak tam dle meho musel odevzdat RZ, tedy je
nemuzete mit. A zaroven nemohl na dopravne spravnim odboru (predpokladam, ze
to myslite tim "dopravni") nahlasit ztratu RZ, kdyz je na tom stejnem urade
ulozil do depozitu..
 
Nebo sel na odbor nahlasit ztratu RZ a TP a zaroven nove vydane RZ +
duplikat TP ulozil do depozitu a vy mate doma puvodni RZ ?
 
Depozit je misto, kam uredne ulozite RZ a (ted si nejsem jisty) TP, aby bylo
prokazatelne, ze s autem nebudete jezdit a jste po tu dobu vyjmuti z
povinnosti platit pojisteni odpovednosti. Pokud se nepletu, tak dnes je
podminkou vyjmuti vozidla z depozitu platna TK a zaplacene pojisteni
odpovednosti
 
Jestli Vam manzel hrozi, ze Vas nahlasi na Policii, jakmile s autem
vyjedete, tak mu oznamte, ze si to nenechate libit a pujdete nahlasit, ze
uvedl na urade nepravdive udaje.
 
---------- Původní zpráva ----------
 
Od: iveta
 
Komu: diskuze@trabant.cz
 
Datum: 4. 3. 2015 15:10:33
 
Předmět: [Trabant diskuze] depozit
 
"Dobry den,melabych jeden dotaz,,,Mame s manzelen auto ktere je psane na
neho,Dnes aby me vytrestal dal auto do depozitu,ale na dopravni rekl ze
ztratil znacky a velky technicak...A me rekl ze nemam jezdit autem kdyz
znacky mam...ze me nahlasi na policii jakmile s ni vyjedu..Muzete me nekdo
vnest do vse zahrnuje depozit?diky"
Eda Profil uživatele
18/2/2015 12:21:30
Pokud je STK platné v době ukončení depozitu, úřad vydá značky po předložení uzavřeného zákonného pojištění a vezme si poplatek za depozit.
petr
18/2/2015 08:30:56
Mam znacky v depozitu s platnou technickou musim delat technickou znova kdyz si je vyzvednu? diky za odpoved
habr Profil uživatele
3/2/2015 19:11:34
Martino, popsat případ likvidace bez likvidace umí jen naši politici, slušný člověk ne. Jestliže bez likvidačního protokolu nelze provést trvalé vyřazení vozidla z evidence a bez vozidla Vám nikdo likvidační protokol nevydá, pak už asi správnou odpověď nepotřebujete.
V době, kdy to řešit šlo, jste nic nedělala pro vyřazení z evidence, jen vydělávala na dílech, tak teď, když se zpřísnily podmínky se nemůžete divit, že Vás Vaše liknavost dohlala do úzkých. Ještě loni na podzim to nějak šlo, ale nyní, když je nutnost při ekolikvidaci pořídit fotografie kompletnosti vozidla, jeho VIN, barvu a stav (celkem asi 7 fotek) tak pochybuji, že Vám někdo takový protokol bez auta napíše.
 
Jisté řešení je sehnat jiné vozidlo stejného typu a barvy "nejlépe se shodným VIN", a to odevzdat za to, co jste rozdělala, nebo čekat až si na Vás vzpomenou a vyzvou Vás k projednání depozitu, protože Vy tím, že vozidlo nemáte, nemůžete ani podle novelizace platné od 1.1.2015 doložit fotkou kde a k jakému účelu vozidlo máte uloženo. Na takové případy zákonodárce pamatoval až 50 000 pokutou. To neznamená, že ji musíte dostat v plné výši, je tam uvedeno slovo AŽ, zadarmíko to ale taky nebude. Třeba Vám ještě něco zbylo z toho výprodeje a tím to zamáznete. Dodržovat zákony ovšem vyjde levněji a je to i snadnější cesta.
Martina Holá
3/2/2015 10:32:55
Je tady popsáno třicen případů ale ani jeden kdy auto fyzicky neexistuje.
jara
2/2/2015 22:47:05
popsano nize asi 30x
jara
2/2/2015 22:47:02
popsano nize asi 30x
Martina Holá
2/2/2015 22:35:48
Dobrý den potřebovala bych poradit mám auto v depozitu už druhým rokem a přijali od nového roku zákon že auta v depozitu více než 18 měsíců se musejí nahlásit kde stojí a popřípadě se zlikvidují ale já jsem auto zlikvidovala neekologicky takže vůz fyzicky neexistuje.Můžete mi s tím prosím pomoci nevím si rady co mám dělat.Děkuji.
habr Profil uživatele
19/11/2014 18:52:42
Sorry, přítel Alzhaimer mi rozmluvil vložení přílohy.
Přílohy:  kupnisml.moto.jpg (733,9 kB)
habr Profil uživatele
19/11/2014 18:25:46
Ano, tohle je legální a jeden ze správných postupů a mohu jej jen doporučut, ale aby Vám nehrozilo opravdu žádné nebezpečí i v budoucnu kdy začne platit novelizace zákona 56/2001Sb tak opravdu doporučuji vypracovat kupní smlouvu jejíž vzor pro motocykly přikládám. Do takové smlouvy vepište všechna dostupná data, klidně použijte můj vzor a všude škrtněnte slovo motocykl jednou čitelnou čarou a rukou nadepište automobil nebo vozidlo, tak to bude v cajku. Smlouvu nesmíte podepsat, zajděte na poštu který má "Czech point" a tam OBA podepište před pracovnicí pošty a nechejte o tom udělat ověřený zápis za 30 korun. Ideálně by bylo podepsat jak kupní tak předávací smlouvu najednou, ale v žádném případě nedělejte smlouvu dvakrát, tak zvaný druhopis. Mnohem jednodušší je ihned po ověření podpisu pořádat poštu o vyhotovení ověřeného opisu za 30 korun + poplatek za kopírování cca 2 Kč, jen tak máte opravdu jistotu, že originál a jeho dvojče je opravdu totožné a má šanci u soudu, kdyby k němu z nějakého důvodu mělo dojít. Vám pochopitelně náleží originál a kupujícímu ověřená kopie. U druhopisu je vždy možnost zpochybnit originál nebo druhopis. Pokud zájemce o Váš vůz odmítne ověřenou kupní smlouvu akceptovat, tak mu raději nic neprodávejte, je to ve výsledku výhodnější a levnější.
Jaroslav Crha Profil uživatele
19/11/2014 14:55:01
Dobrý den, podobné věci už se řešily, ale mám dotaz ještě k prodeji vozidla. Prodal jsem auto, kupující si následující postup představuje takto: uložím RZ do depozitu, vzápětí udělám polopřevod (odhlásím auto na nového vlastníka v registru vozidel), vše bude zapsané v TP. Je to v pořádku a nebudu mít já do budoucna žádné problémy? Novým vloastníkem by měl být on, to znamená, že i případné vyjmutí RZ z depozitu už by byla jeho věc a já jsem bez starostí ? Děkuji za odpověď.
K.
2/3/2014 10:17:07
není třeba (zatím) cokoli dělat, doklady tam můžou ležet (zatím) vpodstatě neomezeněn dlouho, jen potom doplatíte poplatek za depozit. Od r. 2015 se chystá změna, dokldy se kterými se dva roky nehýbe mají být z moci úřední zrušeny, pokud nedoložíte, že auto je např v renovaci.
Pro vyjmutí z depa je zapotřebí TK a POV.
Jirka
2/3/2014 09:33:04
Dobrý den , chtěl bych se zeptat když mám značky v depozitu už rok a půl, ale potřeboval bych to prodloužit asi o měsíc jestli to jde?
na začátek předchozí  1 | 2 | 3  další další

Odepsat na: depozit

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist