1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

náboj predného kola (3)
peter
18/10/2011 19:55:44
Tak , už sa mi to podarilo. Dnes prišiel taký 80 ročný dedko , pozrel na stahovák , otočíl tam jednu maticu naopak a stahovák pritiahol . A náboj spadol dole.. Skoro ma šlak trafil. Já som to robil už celý týždeň. Preto ďakujem a problém je vyriešený.
Eda Profil uživatele
18/10/2011 18:33:01
Stahovákem to musí jít, středovou matku doufám máš vyšroubovanou?? Dotáhni stahovák a bouchni po něm větším kladivem. Chce to ale ráznou ránu, né poklepaváni. Náboj je na konusu a ten drží, klínek se nevzpřičí.
peter
18/10/2011 07:40:21
Prosím Vás nevedeli by ste mi niekto poradiť , lebo nemôžem stiahnuť náboj predného kolesa . Mám aj stahovák , urobený podľa knižky , či že skoro originál . Ale nejde , utahujeme , búchame a nič . Ako je tam nasunutý náboj , je tam nejaký klínek ,ktorý sa spriečil , alebo čo tam môže držať? Mám trabanta T601 rok výroby 1966.
Ďakujem vopreď za radu
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: náboj predného kola

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist