1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Trvale vyradenie z evidencie (5)
trouba144
4/6/2015 19:31:03
díky.
janda
3/6/2015 20:01:02
Milý troubo, to by sice šlo, ale když si přečteš tu novelu pořídně, tak zijstíš, že takto vyřazené auto se považuje za zaniklé. Dovedeš si jistě představit, jakej to bude céres, až tě s tim nějakej šťoura zastaví a bude se pídit. O STK která se bude taky zpřísňovat (kamery, přidělenej technik) ani nemluvě...
trouba144
3/6/2015 15:12:36
Dobrý den chci koupit auto které je v depozitu, ale moc se mi nechce platit ekozlodějna a doklady nepotřebuju, slyšel jsem že když je auto v depozitu déle něž 18.měsíců tak se trvale vyřadí a já ho potom můžu koupit bez dokladů, šlo by to takhle?
Jiří Beneš
13/10/2011 18:53:10
ty jeden tohle je pro trabant a ne pro ohavnou škodu favorit sorry že to říkam tak ale je to opravdu ošklivé auto a nepatří sem
Piotr
13/10/2011 11:37:50
Ahoj, potrebujem poradit....Mam automobil Skoda favorit.Chcem ho odhlasit ale nechcem platit ekoologicku likvidaciu. Auto je nefunkcne.Ako mam postupovat?Je nejaka moznost s nejakym cestnym prehehlasenim, a ked hej, tak mam uviest ze vozidlo zaniklo, alebo ze ho vyuzivam na iny ucel?Dakujem za pomoc
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Trvale vyradenie z evidencie

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2015 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist