1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Dotaz-karburátor Trabant (3)
habr Profil uživatele
29/9/2011 23:46:33
Foto není nezbytně nutné. Hadička slouží práve k vypuštění nadbytečného benzínu aby se nehromadil v klikové skříni, což by bylo nebezpečné pro motor. Při montáži karburátoru jste nepostupoval správně a buď máte zaseklý plovák v dolní poloze nebo karburátor nemá v pořádku jehlový ventil. V každém případě benzín vytéká protože se neuzavřel z jednoho z uvedených důvodů jehlový ventil. Nastartovat to nepůjde, protože motor je přeplněný benzínem, takzvaně je uchalstaný. Nejprve odstraňte poruchu karburátoru, pak s vymontovanými svíčkami, zastaveným benzínem a plným plynem dlouze zastartujte ať se motor odvětrá, pak dejte svíčky, pusťte benzín a klasicky nastartujte, možná to půjde obtížně, ale nakonec to nastartuje.
Jiří Beneš
29/9/2011 20:13:01
Nevím viděl jsem již hodně karburátoru ale bylo by dobré kdybys poslal fotografii a poté bych možná poznal co to může plnit za funkci.Fotografie může dodělat představu protože nevím co si představit.Děkuji
wattie Profil uživatele + foto
29/9/2011 08:37:08
Zdravím. Potřebuji radu- měl jsem porouchaný karburátor u Trabika, sehnal jsem si proto jiný a vyměnil. Je stejný, mimo jednoho detailu, který u původního karburátoru nebyl- ve spodní části u příruby, která se už šroubuje na motor je jakási odvzdušňovací (odkalovací) hadička. Když ale zapnu benzín, z hadičky teče benzín ven. Nevíte jakou má přesně funkci? Nemůžu Trabika nastartovat, tak nevím zda-li tento "konstrukční" rozdíl nemá ma to vliv. Možná se ptám blbě, ale znalci snad pochopí. Děkuji za odpovědi.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Dotaz-karburátor Trabant

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist