1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

těsnění do oken (2)
habr Profil uživatele
7/9/2011 01:37:22
Nové se dají koupit u pany Kytky viz odkaz: [URL] ale nejsou levné. Lze také použít gumu tak zvaného provedení "klasické Háčko" ze zemědělské techniky. Například některé kombajny tuto gumu mají a v prodejnách ND se zemědělskou technikou to mají namotané v klubech. Většina kombajnů byla také z produkce NDR. Gumy v metráži nejsou o nic levnější, na jedno okno to vyjde kolem 800 korun tak jako tak.
zde.nouch
6/9/2011 23:20:10
Ahoj chtěl bych se zeptat zda někdo netuší zde se dá nahradit těsnicí guma v předním a zadním okně Trabika za jinou se stejným a nebo podobným profilem těsnění z jiného vozu, tak aby to pasovalo. Nové se již velmi těžko shánějí, nejde mi o původní vzhled staré gumy jsou v rozích již rozpraskané. Děkuji za odpověď zde.nouch@seznam.cz
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: těsnění do oken

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist