1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Trabant de luxe - barevné odstíny (5)
Ivosh Profil uživatele + foto
30/8/2011 09:45:34
V roce 1988 byla typická doplňková barva pro tmavší odstíny Papyrus (někdy též Papyrusweiss). Určitě např. pro Gletscherblau, Panamagrün nebo Champagnerbeige. Perlweiß nemám pro poslední ročníky doložen a jedná se spíše o vzácnější odstín. Na střeše luxky z posledních let jsem ho ještě neviděl.
Petr Profil uživatele
29/8/2011 22:18:37
to Ivosh: Pokud to dobře chápu, tak bledě modrá byla jen s bílou nebo nějakou světle šedou. Takže rok 1988 by byl asi ( Gletscherblau-Perlweiß). Nemůžu to v bývalým německým techničáku najít. Asi jsem slepej nebo to tam nepsali. Jinak Díky
Ivosh Profil uživatele + foto
29/8/2011 16:25:24
Střecha de luxek se dělala v kontrastních odstínech ke zbytku karosérie. A až na jednu výjimku, kterou byla Grandarot, platilo pravidlo, že se používaly barvy z běžné nabídky odstínů. Např. bylo-li auto modré, zelené, hnědé, béžové nebo tmavě šedé, byla střecha bílá nebo světle šedá. A naopak, bylo-li auto světle šedé až bílé, střecha byla zz dostupných odstínů modré, zelené nebo jiné tmavší barvy, aby byl zachován kontrast. Vždy je potřeba uvažovat nabídku barev v jednotlivých letech, což je dostupné na těchto stránkách v sekci barvy.
 
Nebyly ovšem také výjimečné deluxky, které byly jednobarevné.
Petr
29/8/2011 15:22:54
Jde mi hlavně o odstín střechy proti ostatku kastle.
Petr Profil uživatele
26/8/2011 22:48:20
Jaké byly barevné odstíny na Trabantech de Luxe?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Trabant de luxe - barevné odstíny

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist