1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

ND Trabant 601 (4)
habr Profil uživatele
12/7/2011 21:32:02
To Zdeněk: Ano, Aukro je rájem překupníků, to mohu potvrdit. Jenže je i spravedlivé, prodávající dostane takovou cenu, jakou si jeho zboží zaslouží. Těžko někdo zaplatí přihozením zbytečně navíc aby sám tratil a naopak, prodávající za díl získá skutečnou tržní cenu a ne nějaké odbytné od prvního co si řekne a pak se ještě šíří webem hloupé řeči o drahotě a o tom, že je nehorázné chtít po chudákovi Trabantistovi částku která by aspoň z polovice byla tržní. Jsou tací, co by vše chtěli, ale zdarma a ti se drží svého sociálního chování a na Aukro nelezezou a když tam omylem na něco přihodí, tak se záhy octnou ve vláknu o nesolidním Trabantistovi. Dříve mi překupníci také vadili, ale v posledním roce ubývá zájemců z řad Trabantistů v ČR, ti co mají solidní vozy, mají sami dost nasysleno a nic nekupují a ti co mají pastoušky také nekupují, neb vše nad 50 korun je zlodějna. Pozoruji, že pokud nemám na aukci příhoz, tak to na poslední chvíli koupí za vyvolávačku někdo, kdo má několik stovek úspěšných obchodů, tito lidé ale nikdy nepřihodí, pokud již někdo přihodil. Nebo počkají až se věc neprodá a mimo Aukro věc koupí za vyvolávačku + poštovné. Například já jsem prodal tři určité doplňky jisté osobě a Bastr to samé zboží /nejedná se o náhradní díl, ale dobový doplněk/ té stejné osobě ještě dvakrát, tedy ten člověk má 5 kusů. Mám se zlobit, když Trabanťáci neměli 5x zájem a my dostali 5x cenu co jsme si řekli? Dnes je mi putna, jestli koupí Petr nebo Pavel nebo jestli dostanu Kč nebo €, díly prodávám hlavně proto, že je nechci a aspoň mne nikdo nenapadá že předražuji.
Zdeněk Profil uživatele + foto
12/7/2011 21:07:49
Bohužel Aukro je též rájem překupníků, kteří potřebné díly skupují a pak prodávají za hranice, příp. jsou to podnikatelé, kteří se živí renovací starých aut. Jejich finančním nabídkám se pak samozřejmě nedá konkurovat a obyčejný člověk má smůlu. Nejednou jsem tak přišel o díly na wartburga, které jsem nutně potřeboval a mohl jsem se zlostí akorát tak stavět na hlavu. Na aukro jsem už zanevřel. Na tahle auta shánět jedině přes inzeráty. Trabant díly se dají na aukru sehnat ještě dobře. Na traboše ještě jo... Jak říkám, má to své pro a proti. Co se týká trabime.cz, je to o lidech... Někomu bych rád podal ruku, někoho bych nakopal do pr***
habr Profil uživatele
12/7/2011 15:35:06
Když má člověk štěstí, tak na Aukru se dá levně nakoupit, ne však zadarmo. Zadarmo nebo za směšnou cenu se díly rozdávájí pouze na www.trabime.cz kde platí dokonce povinnost díly dovézt na kupujícím určený sraz; nesmí se prodávat nejvyšší nabídce, ale je nutno dodržet pořadí zájemců - v pořadí jak si kdo díl zamluvil.
Petr
12/7/2011 13:15:12
Kde se dají sehnat nejlevnější díly na Trabiho?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: ND Trabant 601

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist