1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Auto v depositu (40)
Připraveno mezi soukromými
8/4/2019 00:57:42
Ahoj madam a pane
 
Jednotlivci Irsko, Švýcarsko, Kanada, Belgie, Francie, Itálie, Guadeloupe, Guyana, Martinik, Reunion Mayotte,
 
po celém světě Nabízím vám půjčku ve výši 5000 € až 15.000.000, - € všem lidem, kteří ji mohou splácet s úrokem
 
ve výši úroky jsou 3% za každou požadovanou částku
 
-Finanční úvěr
 
- Hypoteční
 
- Investiční úvěr
 
- Auto úvěr
 
- Konsolidační dluh
 
- Splacení úvěru
 
- Osobní půjčka
 
-Jsi uvíznutý
 
Pokud opravdu potřebujete půjčku, zkuste mě kontaktovat.
 
Jsem vám k dispozici pro všechny vaše finanční problémy.
 
Pro více informací nás prosím kontaktujte na naší adrese: +330752223823
Naše e-maily: malvinodennis@gmail.com
Přílohy:  3094_3fwjr8qgow9y4uqqfjglb7vja_big.jpg (50,2 kB)
Servisní úvěr mezi soukromými
10/10/2018 17:01:03
Potřebujete financování pro váš domov, pro vaši firmu, pro nákup automobilů, pro vytváření vlastních firem, pro vaše osobní potřeby více pochybností. Osobní úvěry poskytujeme s úrokovou sazbou 2% bez ohledu na výši. Napište nám, prosím, za vaše osobní půjčky. Jsem Vám k dispozici 24/24 hodin.
E-mail: martinelylya@gmail.com
Přílohy:  3094_3fwjr8qgow9y4uqqfjglb7vja_big.jpg (75,9 kB)
habr Profil uživatele
19/6/2018 09:58:05
Zdravím, bohužel jste se dostala do pasti, ze které není legální cesta ven, spíš naopak, může být ještě mnohem hůř. Pán může například tankovat bez placení, nebo ujet od nehody a všechno jde za vámi, pouze pokuty uložené na místě musí zaplatit řidič, případně dostane složenku na své jméno. O uložení do depozitu nemůže být řeč, to by jste musela mít k dispozici obě značky, ORV a TP a to vše předpokládám nemáte.
Osobně bych urychleně - než se přihodí opravdový malér - auto vyhledal a odvezl na svoje utajené místo, ne před barák, aby ho pán už nenašel. Tím zabráníte užívání a páchání trestné činnosti. Krádež to není, v registru jste napsaná vy. Další postup je tento - pokud máte aspoň TP tak zajdete na registr a požádáte o vydání nového ORV za ztracený, pokud vozidlo nemá jednu nebo obě značky, požádáte o nové za zcizené. Pokud má vozidlo již propadlou technickou, nebude vám ORV vydáno, dokud nepředložíte kladný protokol z STK. Pokud od vozu nemáte ani TP, pak nezbývá, než zažádat o vystavení duplikátu a potom už s duplikátem vyřídit zbytek a vůz provozovat, zde bych doporučil vyměnit zámky. TP nebo jeho duplikát a vůz vám stačí k tomu, aby jste mohla nechat vůz ekologicky zlikvidovat a na základě protokolu o likvidaci nechat vůz vyřadit z evidence a tím ukončit různé placení a běhání po úřadech.
Bom
16/6/2018 00:41:20
Dobrý den, chtela bych se zeptat co s vozidlem, ktere bylo dano znamemu k uzivani za mesicni poplatek. Nehradil dopravni prestupky, sli za mnou, obratila jsem se na nekolik pravniku a nikdo nedotahl do konce...mali asi zajimavy pripad...spousty penez v haji.Auto nejezdi protote posledni informace je ze mu byla odcizena znacka. Povinne ruceni nehradi, poplatek za uzivani jiz take ne, auto odmitl vratit a musela jsem jej pojistit , nevim kde auto je, co s nim je a vyradit ho nemuzu... premyslela jsem dat do depozita, ale to do konce zivota?kdyz ho nemuzu trvale vyradit bez vozidla...
habr Profil uživatele
11/5/2018 22:11:43
Tento případ nemá uspokojivé řešení. Pokud nemáte žádné doklady od vozidla a ani původní RZ, pak nejde vystavit duplikát TP. Bez toho nejde vystavit nové RZ ani ORV a buhužel, bez TP nikdo nemůže ani ze "známosti" vystavit protokol o likvidaci a tím pádem ani provést vyřazení evidence vozidla z registru. Kdyby bylo vozidlo aspoň v depozitu, pak by se mohlo nechat časem zaniknout, ale ani tuto možnost skoro jistě nemáte, protože na uložení do depozitu potřebujete RZ + ORV které v depozitu zůstávají a TP do kterého se uložení zapíše. Vaše matka porušila zákon a bohužel, nyní za to bude platit, a ne málo. Vozidlo nejde zrušit, nejde uložit a tak trvá povinnost platit povinné ručení, jinak se Vaše matka stane dlužníkem na POV u ČKP a mohou jí být (skoro jistě budou) napočítány penále z neplacení. Pokud matka není ve vysoké politice nebo miliardářka s trvalým pobytem na Bahamách, pak se vyplatí raději dodržovat této země. Pro Vaši matku mám i pozitivní zprávu, kupní smlouvu si může nechat zarámovat, kupní smlouva totiž nezakládá právo na vyjímku z povinnosti vozidlo převést na nového majitele. Ale pro Vás mám smutnou zprávu, Vy tohle "neexistující" vozidlo jednou zdědíte a s ním i tento problém, pokud neodmítnete dědictví jako celek (tedy i se vším ostatním co matce zbude, protože odmítnout jen část dědictví nelze)
 
Přichází období, kdy je výhodnější, aspoň pro nás obyčejné lidi, dodržovat platné zákony..
Michal
8/5/2018 20:29:50
Zdravim matka prodala auto má ZTP chlapovi který auto nechtěl přepsat a prodal to dál naším romským občanům! Ktery to prodali do zberu. Máme jen kupní smlouvu doklady nemáme. Je řešení vystavit nové značky a tp.a dát to do depozitu nebo jak to zní odepsat zlikvidovat dekuji
Nabídka půjčky mezi vážnou osobou za 72 hodin
3/12/2017 19:08:16
ahoj
Jsem francouzská soukromá osoba, která nabízí půjčky v zahraničí. s kapitálem, který bude využíván k poskytnutí půjček mezi jednotlivci v krátkodobém i dlouhodobém horizontu v rozmezí od 5 000 do 1 000 000 EUR všem vážným lidem, kteří jsou v reálné potřebě:
 
- Dávám finanční půjčky
- Hypotéka
- Investiční úvěr
- Auto půjčka
- Osobní půjčka
 
Jsem k dispozici pro uspokojení svých klientů maximálně 48 hodin po obdržení vašeho formuláře finanční žádosti.
 
E-mail: michelgeorges3@hotmail.com
Přílohy:  images1.jpg (8,2 kB)
Milan
7/10/2017 05:42:46
Jsem zapomel uvest ,ze auto bude stat na mem pozemku.Mam moznost lepsi koupe druheho auta na ND,ale nepotrebuji ho mit papirove a platit za nej.Eko likvidaci asi bez auta neudelam?Dekuji
Milan
7/10/2017 05:30:37
Zdravim,chtel bych se zeptat.Kdyz necham znacky vyhnit v depozitu muze mi hrozit pokuta?V nejakem clanku jsem videl az 50t kc.Dekuji
habr Profil uživatele
26/11/2016 08:20:33
Lenko, je to celé jednoduché, sice každý úřad chce něco jiného, ale obvykle stačí pouze podepsané čestné prohlášení o tom, že vozidlo neparkuje na komunikaci nebo veřejném prostranství, některé úřady foto vyžadují, jiné ne, ale ověřování se nevyžaduje. K tomu, aby byl vlastník odpovědnou osobou čestné prohlášení stačí, foto je obvykle vyžadováno až po roce, jako důkaz o trvající existenci vozidla. Pozor na fakt, že vyjmout vozidlo z depozitu je velký problém, bez platné technické to není ani možné.
 
Zvláštní varování - deponované vozidlo na veřejném prostranství je z pohledu zákona autovrak a tedy i nebezpečný odpad, takové odstavení může být kvalifikováno dvěma způsoby. Neoprávněný zábor veřejného prostranství s pokutou do 20 000 Kč, nebo jako zakládání černé skládky s pokutou do 50 000 Kč, v případě, že je to v CHKO tak může být uložena pokuta až do 100 000 korun. Konkrétní skutečný případ: deponované vozidlo u kterého vlastník čekal až v depozitu zanikne aby mu zbylo na náhradní díly toto vozidlo postavil na travnatou plochu těsně vedle zdi garáže. Tato plocha patří městu. Po nějakém čase se auto ztratilo, tak majitel šel nahlásit na PČR krádež a tam mu řekli, že vozidlo bylo odtaženo na záchytné parkoviště ke zjištění vlastnictví dle VIN a dohledání pachatele přestupku - zábor místa. Tím, že se vlastník sám přihlásil, ušetřil dlouhé zjišťování a hlavně parkovné 100 Kč za den. Vlastník dostal pokutu 2000 korun za spáchaný přestupek - zábor. Šel pro vozidlo, ale to mu nevydali, dokud nedonesl od města potvrzení, že je pokuta uhrazena, pak zaplatil celkem 3 700 korun za odtah a parkovné a bylo mu nabídnuto, že mu vozidlo odtahovkou převezou za další poplatky na nějaký soukromý pozemek. Nepovolili mu ani vytlačit auto z parkoviště (bylo soukromé), protože vozidlo nesmí bez RZ a STK + pojištění na komunikace. Vlastník ještě musel sehnat auto s vlekem a vůz si odvézt na vleku. Stalo se v Brně letos v srpnu a celá akce vlastníka přišla na necelých 8 000 korun - zbytečně.
Lenka
25/11/2016 10:59:47
Dobrý den, mám doma staré auto, kterým nejezdím, je spíše takový veterán, a tak bych ho chtěla dát do depozitu. Postup chápu, jen by mě zajímalo jak je to s tím prohlášením o tom, že mám auto na soukromém pozemku. Stačí sepsat jen něco přes pc nebo ručně a k tomu udělat fotku nebo se to musí nějak ověřovat? Díky, Lenka
habr Profil uživatele
14/11/2016 17:37:07
Ano, to co zamýšlíte možné je, ale berete na sebe dost velké riziko, pokud vznikne nějaká škoda. Vložením do depozita neplatíte pojistné, ale v momentě kdy propadne STK, tak nebude snadné dostat papíry z depozita ven, buď by jste musela donést doklad o nové úspěšné technické, nebo papíry přímo v depozitu prodat dalšímu zájemci který si je již vyzvedne sám. Poplatek v depozitu není 200 korun, ale pouze 100, zato ale ročně. Ani depozit ale není bezstarostný, po nějaké době Vám bude vozidlo zrušeno jako zaniklé.
Jiná kapitola je jezdit s vozidlem bez RZ a platné technické + pojištění. Zákon sice říká, že takové vozidlo nesmí být užíváno na veřejných komunikacích, to polní cesta není, ale současně to není ani užívání vozidla na vlastním pozemku a tam musí deponované vozidlo být, nesmí být na veřejném prostranství, ani jezdit a ani být odstaveno, takže pokud se vozidlo pohne mimo soukromý pozemek, třeba na cizí cestu nebo louku, pak jde o přestupek a to je na pokutu a body. No a pokud by nepojištěné vozidlo svým provozem způsobilo hmotnou škodu nebo škodu na zdraví (i vlastníka vozidla) tak je to hodně velký malér, veškeré škody včetně nákladů na léčení půjdou za řidičem který takové vozidlo k jízdě užil.
Dagmar
14/11/2016 15:56:14
Dobrý den. V únoru 2017 končí STK. Jelikož máme najeto pouze 103.000 km, a kupující nám za něj nabízejí směšné částky,rozhodli jsme se, že SPZ dáme za 200,-Kč do depozita a auto budeme používat na svoz dřeva z vlastního lesa. Budeme požívat pouze lesní cestu, která není vedena jako komunikace. Je to možné? Děkuji MOC za odpověď.
habr Profil uživatele
29/1/2016 10:11:59
Jeste upresneni: vozidlo a velky technicky prukaz si vlastnik koupi a je trvale jeho majetkem, RZ a ORV je majetkem statu a vlastnikovi je pouze zapujcen po dobu registrace vozidla. Nyni nastala situace kdy vlastnik RZ a ORV pozadal vlastniky dlohodobe neprovozovanych vozidel, aby nahlasili, jestli jeste RZ a ORV potrebuji, jestli maji zajem o dalsi trvani zapujcky a dal k tomu skoro rocni termin. Pokud se jim vlastnik neozval, logicky z toho plyne, ze o dalsi zapujcovani neni zajem, pripadne ze vlastnik nebo vozidlo jiz neexistuje. V takovem pripade si stat se svym majetkem nalozil podle sveho - RZ a ORV zaniklo pro nezajem vlastnika, pritom majetek vlastnika zustal nedotcen.
habr Profil uživatele
29/1/2016 09:57:49
Obavam se, ze stat vam nic neukradl, to jste pouze vy svoji liknavosti zpusobil sam sobe problemy. Ze mate resit depozit se ve vsech sdelovacich prostredcich resilo s rocnim predstihem a k tomu, aby jste o vozidla neprisel, stacilo do konce roku 2015 na uradu cestnym prohlasenim a pripadne fotografii /ktera nebyla povinnosti/ dolozit, ze vozidlo existuje, kde se nachazi a jake s nim mate plany do budoucna. To tedy znamena, ze se po vas chtelo pouze napsat ze vozidlo je v rekonstrukci, stoji na vlastnim pozemku a po dokonceni oprav bude dale provozovano. Kdyby u toho bylo foto polovraku, bylo by to fajn. Tohle jste do konce roku mel dorucit na urad kde je vozidlo v evidenci, pokud jste nemel moznost toto slozite rizeni udelat osobne, mohla to za vas udelat zmocnena osoba /uredni povereni nebylo striktne vyzadovano/ a pokud ve vasem okoli zadna takova neni, tak doporuceny dopis s dorucenkou by take stacil. Svym benevolentnim jednanim mate nyni jiz jen dva vraky na nahradni dily, zpetna registrace neni mozna.
Zdenek Hrubý
29/1/2016 07:55:20
Ahoj, potřebuji radu jak dál. Mám od dvou aut značky v depositu a v prosinci mi stát auta ukradl, protože jsem byl v zahraničí a nesatihl jsem se dostavit. Auta byla oficiálně zrušena. Nikde jsem nezjistil jak postupovat dál a co udělat s auty. U jednoho mi chybělo půl roku, aby se stalo veteránem a druhé mám na náhradní díly pro sebe.
heidi
14/12/2015 10:02:17
Dobrý den, zeptám se, mám SPZ v depozitu cca 5 let, TP je ale auto již není a ani nevím kde je mu konec. Co mne vzniká za povinnost, nyní udělat dle nových zákonů ? Děkuji za info .
bambule trambule
2/12/2015 16:47:13
Protože žijeme ve zk*rvenym státě plnym zk*rvysynskejch zákonů, kterejch neustále přibejvá. Proto.
habr Profil uživatele
2/12/2015 14:25:23
To se ptate na nevhodnem miste, vhodnejsi by bylo ministerstvo dopravy nebo prumyslu. Podle mne si nemuzete svuj majetek nechat a pouzivat jej jako zasobarnu nahradnich dilu, protoze by jste levne udrzoval svoje stare auto, misto toho, aby jste kazdych cca 5-7 let kupoval nove. My, co nova auta nekupujeme, vlastne okradame stat o zisky a to se nam musi zatrhnout.
vladimir
2/12/2015 09:35:20
mam dva atomobily stejne jeden provozuji a druhý mam na nahradni díly proč ho musím dat nalikvidaci když je to muj majetek
habr Profil uživatele
20/11/2015 01:33:25
Ano, ještě máte dvě možnosti, tedy pokud vůz není v polopřevodu. Pokud je v polopřevodu, tak už zanikl a neexistuje a není žádná dodatečná možnost jej znovu dostat do evidence s doklady. Pokud v polopřevodu není, tak nezbývá nic jiného, než jej naložit na podvalník a v STK absolvovat registrační kontrolu a nejlépe zrovna i úspěšnou technickou kontrolu. Registrační kontrolu (na své jméno) nutně musíte mít aby jste na plnou moc provedl přepis vozidla na sebe, ale pozor, přepis musí být proveden v místě registrace vozidla prodávajícího a RZ vozidlu zůstávají původní, pokud bude doklad o tom, že vozidlo je způsobilé provozu, pak tamtéž vyzvednete tabulky z depozitu, pokud nebou platné emise, nedostanete se ani na technickou, bez emisí to nepůjde. Pokud nebude platná úspěšná technická, nelze vytáhnout RZ z depozitu, ale lze udělat aspoň přepis vozidla na Vás. Odkládání řešení přepisu a depozitu je zárukou, že vozidlo bude úředně nenávratně vyřazeno z evidence jako zaniklé.
roman
19/11/2015 18:29:40
Ahoj ,prosím zde o radu...vloni jsem koupil Gaze 69 ,který má SPZ v depozitu.Vzhledem k tomu,že majitel byl dlouhou dobu mimo republiku jsou doklady stále napsány na původního majitele a jsou stále v depozitu.Dá se ještě něco stihnout,nejlépe na plnou moc od původního majitele co se týče převedení na jiného majitele?Děkuji
Iva
22/5/2015 14:09:24
Dobrý den, prosím o radu. Kamarád vydražil vozidlo, jehož značky jsou v depozitu. Hned ho ale prodal známému. Známý má kupní smlouvu (i fotokopii dražebního protokolu) dnes již platnou technickou, platné povinné ručení, TP. Může si nový majitel vyzvednout značky? Děkuji za odpověď
Martin
14/4/2015 06:47:32
Ahoj, poradí mi někdo? V rodině jsme měli babetu (majitel otec, který zemřel). Ani nevím, kde babeta skončila, prostě ji nemáme. Dalších 5 let jsem platil (jsem syn), povinné ručení, pak jsem se rozhodnul to řešit. Ručení jsem zrušil, otevřel dědické řízení a babetu nechal převést na sebe s tím, že to na DI dořeším. To ovšem nebylo možné, vzali mi malej techničák, dali novou SPZ a poradili uložit do depozitu. Tam je od 26.3.2014. Co mám teda dělat? Koncem března byla "nebabeta" v depozitu jeden rok, jak mám teda postupovat dál? Mám to jít o půl roku prodloužit? A do kdy to budu dělat? Potřebuju to už konečně zprovodit ze světa. Díky za odpověď
vera
17/1/2015 12:24:13
Dobry den chtela jsem se zeptat mela jsem bouracku s autem jestli ho muzu dat depozita znacky i papiry od auta mam vsechny poradte mi a jestli se za to plati dekuji
na začátek předchozí  1 | 2  další další

Odepsat na: Auto v depositu

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist