1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Servis v okolí Prahy (4)
Bara
5/6/2011 11:34:03
Moc děkuji, podívám se tam.
Ing. Martin Švamberg
3/6/2011 11:27:24
Dobry den. Kdysi jsem servisoval Trabanta v Satalicich P-9, pan Šebor, dodnes funguje a vidavam tam stat Trabanty. Nebo mužete zkusit jine adresy a telefony z tohoto seznamu opraven, neco jiz je ale neaktualniho:
 
[URL]
Bara
28/5/2011 20:35:57
Ještě mám jeden dotaz, všimla jsem si inzerce na servis trabantů u Brna, p. Kytka. Máte s ním nějaké zkušenosti? Předem dík za radu.
Bara
22/5/2011 21:26:53
Ahoj, moc prosím o pomoc, vlastním tři trabíky, dva pojízdné bez STK a jeden sice s STK, ale nepojízdný, moc ráda bych je všechny zprovoznila a časem postupně renovovala, bohužel to sama nezvládnu, dříve mi pomáhal kamarád, ale to už teď není možné. Hledám kontakt buď přímo na servis trabantů, nebo na nadšence, který by mi byl ochoten pomoci. Aktuálně jsou odstaveni na soukromém pozemku na okraji Prahy, ale budou muset co nejdřív pryč. Prosím napište tip, nebo pokud by jste přímo mohl někdo pomoci pište na e-mail: b.drevikovska@seznam.cz
Předem moc děkuji za radu
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Servis v okolí Prahy

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist