1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Listové pero (10)
Vlastimil Kočkovský Ondra Ondatra
28/2/2016 19:34:53
No, bobkový list by se na tohle asi nehodil [URL] ale jinak je dobrý při nakládání zeleniny a dá chuť utopencům.
sasa.sedlacek
1/10/2015 06:43:59
Zdravím!Mám jak samostatný list,tak celé přední péro.Tel.: 728480199
habr Profil uživatele
28/9/2015 01:52:45
Přední a zadní listové pero je navzájem nezaměnitelné a to ani po jednotlivých spodních listech. Je potřeba prasklý list vyměnit za jiný stejný - pozor - u posledního (spodního) listu je rozdíl mezi listem pro limuzínu a kombi, kombi je o 1mm silnější list který je pro vůz kombi který vozí zátěž ebo je vybaven tažným zařízením nutný.
Marek
27/9/2015 21:31:27
zdravím, mém na trabantu co jsem nedávno koupil prasklé zadní listové pero (zhruba v prostřed to spodní) a mám doma ještě rozebranou přední nápravu včetně toho pera.. šlo by tedy tam dát to pero z přední nápravy nebo budu muset sehnat jiné? děkuji
Pavel
18/5/2014 19:29:51
Nemáte někdo listové péro s oky? Mám to oko prasklé přímo v uchycení. Stačí jen ten jeden list má rozměry 1205x45x5mm.Kompletní péro má 7 listů.Nebo samostatný pérový pás,oka vyrobíme délka min 1300mm.
Přílohy:  wp_20140518_14_41_49_pro.jpg (99,7 kB)
Tomáš
10/8/2012 10:28:27
Eda dík moc za radu
Eda Profil uživatele
8/8/2012 21:48:57
Pokud máš péro rozebrané, očistěné od rzi, namaž jednotlivé listy grafitovou vazelínou a poskládej. Když máš možnost sehnat bronzovou folii mezi listy tak ji tam dej, jede to i bez ní.
Hlavně během roku alespoň jednou péro namaž. Nemá smysl péro ničím obalovat, stejně do toho nateče a dostane se tam špína a péro stále je v tom sajrajtu. Když bude mastné, bude spokojeno.
Péro se dá mazat i na voze, musíš odchlípnout list, pomoci nože do škvíry natlačit a rozmáznout vazelínu s grafitem a hustým olejem. Je třeba namazat všechny mezery a řádně rozetřít, zbytek maziva otřít.
Tomáš
8/8/2012 20:07:55
Dobrý den prosím neporadil by mě někdo renovuji listové pero na trabanta 601 bylo trochu rezaté tak jsem to očisti a chtěl bych to něčím nastříkat ale nevím čím děkuji za radu
Jiří Sutto Profil uživatele
15/5/2011 11:37:44
Vypadá to jako péro ze škodovky 1202.
xkata
8/5/2011 13:12:46
Prosím nepoznal by někdo z čeho je to listové pero, popřípadě čím by se mohlo nahradit? Máme ho na vozíku a prasklo a nemůžeme sehnat jiné a hlavně ani nevíme z čeho je.. vozík dělal někdo doma a nikdo neví, z čeho bylo použité... Děkuji
Přílohy:  04052011231.jpg (2,7 MB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Listové pero

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist