1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

problém s alternátorem 12 V (1)
Krab
13/4/2011 18:16:31
Zdravím, zapojuji motor z trabanta do malotraktoru a mám problém s alternátorem 12v. Nevěděl jsem jak to je vzhledem k regulaci napětí (6v verze má regulátor samostatně, u 12v by měl být součástí alternátoru) tak jsem pro jistotu po nastartování jen na baterku změřil napětí z alternátoru (očko červeného kabelu proti kostře)a voltmetr mi ukázal 62 V. Alternátot nebyl nijak zapojený a otáčky motoru byly poměrně vysoké (na plný sytič). Chci se zeptat někoho kdo s tím má zkušenosti, jestli to ukazuje na závadu regulátoru, nebo je chyba v tom, že není alternátor kompletně zapojený včetně kontrolky dobíjení.
Dík..
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: problém s alternátorem 12 V

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist