1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

schema zapojení trabant 6V (4)
habr Profil uživatele
14/2/2017 07:50:26
Na obrysová světla pravé strany je napojeno i osvětlení RZ a u něj může snadno dojít k ukostření celé lišty, to potom pálí pojistku. Je potřeba se podívat zda není závada právě zde, je to dost častá závada především u limuzíny, kde je snadné například náklademmechanicky prohnout a tím ukostřit lištu. U provedení kombi je lišta lépe chráněná, ale i tak bývá zdrojem závady.
Kalkušová Martina
13/2/2017 15:51:49
potřebuji poradit s zapojením zadních světel- svítí pouze levá strana a pálí se šestá pojistka.
Stanislav Vysloužil Profil uživatele
18/4/2011 11:35:22
při pohledu na regler: červený51(+od baterky), tenký modrý61(na kontrolku), tlustý zelený(D+) na dynamo-vrch, tenký zeleno-modrý(DF) na dynamo-spodek, tenký hnědý(D-)kostra k dynamu-střed.
brty
11/4/2011 21:05:08
Zdravím sháním schémá zapojení u trabanta 6V z dynama na relátko.Nebo někdo napište jakej drát kam patří děkuji za odpověd
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: schema zapojení trabant 6V

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist