1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Fotografování (1)
Iveta
5/4/2011 21:40:53
FOTOGRAFIE
Zdravím, měla bych otázku, zda-li by se nenašel majitel trabantu (libovolné barvy, ale udržovaného), jehož lásku bych mohla vyfotografovat? .) Jsem studentkou ateliéru Fotografie v Ústí nad Labem a jako bakalářskou práci vytvářím knihu pro děti, ve které samozřejmě auta nesmějí chybět .) Jednalo by se pravděpodobně o hodinku fotografování, ideálně na nějakém místě s jednoduchým pozadím, ideálně v okolí Pardubic, HK nebo Ústí nad Labem, případně v Praze. Upravené fotografie bych majiteli poskytla odměnou ,) Fotografie bych potřebovala pořídit do konce dubna. Za případný zájem předem velice děkuji. S pozdravem, Iveta Kulhavá (www.ivetakulhava.eu)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Fotografování

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist