1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

hmotnost vozíku (2)
Stanislav Vysloužil Profil uživatele
20/1/2011 19:27:19
Brzdy duplex začaly vyrábět v roce 1967, od této doby byla výrobcem povolená hmotnost nebržděného vozíku 300kg a bržděného 400kg. Pokud má někdo 400kg nebržděný, bylo to nejspíš zapsáno omylem úředníka.
Roman Netušil Profil uživatele + foto
20/1/2011 17:29:28
Zdravím, ve staré diskuzi jsem četl něco o tom, že se dát u vozů s brzdou duplex zvýšit hmostnost vozíku, která je zapsaná v techničáku na 400 kg pro nebržděný. Máte s tím někdo zkušenosti? Mám tažné u dvou ze svých Trabantů, a a u jednohot mám zapsány hmotnosti takto (viz obrázek) a u druhého přímo v techničáku (je to druhopis). Pokud mi někdo poradí jak to udělat budu vděčen. Trabantům zdar
Přílohy:  scan1.pdf (1.009,8 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: hmotnost vozíku

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist