1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Benzin E 85 (2)
Eda Profil uživatele
9/1/2011 15:26:37
V palivovém systému se nemá co pokazit, problém je v tom, že se v tomto palivu nechce rozpustit olej. Je taky jiná vlastnost paliva - potřeba výměny trysek a úprava seřízení motoru. Cenový rozdíl není zase tak velký, aby stálo zato ničit motor a mít problémy za provozu. Spotřeba taky vzroste a jsme zase na stejné ceně.
Petr
8/1/2011 18:58:13
Zdravím všechny příznivce Trabiho v Novém roce 2011. Máte někdo zkušenosti s benzinem E 85. Pokud jo tak jaké. U 4-taktů jsou ohlasy spíše negativní, ale cena E 85 je rozhodující i za cenu zničení různých součástek v palivovým systém.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Benzin E 85

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist