1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Typ motoru na T1,1 (10)
Jiří Koch
30/5/2012 20:50:13
Dobrý den,poradíte mi,prosím,někdo,jak se seřizuje volnoběh u čtyřtaktního Trabanta?
Honza1
28/5/2012 14:33:04
Dá se nějak v ČR úřihlásit čtyřtakt? Prosím je tot u někde na stránkách?
Díky
habr Profil uživatele
28/12/2010 17:57:18
Pak je ještě jedna dobrá možnost - pokud vůz kupuješ a nemáš z jeho legalizace dobrý pocit, udělej koupi až po evidenční kontrole. Udělej ji s původním majitelem na své jméno, stejně ji potřebuješ k přepisu; pokud vůz projde, tak se nic neděje, pokud neprojde, přišel jsi o 200 korun a hodinu času. Pokud původní majitel nebude s tímto postupem souhlasit, tak asi nemá docela čisté svědomí.
novis Profil uživatele
28/12/2010 17:38:41
Tak podrobně jsem TP nestudoval. Každopádně díky za informace.
Trabantservis
28/12/2010 17:26:15
Na bloku motoru není nikde typ motoru vyražen.
Obvykle je to uvedeno ve velkém technickém průkazu v poznámce.
Typ motoru je 4VO 5,9/7,5GRF.Tento údaj je uveden v typovém listě vozidla i v autodatech.
Při přihlášení vozidla nebo při následném přepisu s tím není žádný problém.
novis Profil uživatele
28/12/2010 17:14:31
Zbývá tedy buď pokračovat se stavem jaký je nebo se pokusit o legalizaci pokud to bude možné. Auto už má CZ doklady a já bych byl čtvrtým vlastníkem, nechci spekulovat, jestli všichni minulí majitelé řešili evidenci a technickou nějak nestandartně, ale nepřijde mi to zase tak pravděpodobné. Tak snad to nebude na STK neprůchodné. Pokud by to evidenčkou kvůli typu neprošlo, tak nezbyde než se obrátit na Dekru. Dodatečně by to snad dát do pořádku šlo nebo ne?
Pavel JHB Profil uživatele
28/12/2010 15:44:49
Duvod je jednoduchej - vetsina prihlaseni T1.1 se deje "podvodem", aby se obesla platba za vypis z Dekry (2x cca 2900,-), takze se dorazi na stitek narodni schvaleni a technikovi se da na zadost tekuty kolek a on u motoru napise treba to 4VO :-) Ja mam v TP: "Na karoserii vyrazeno pouze poslednich 7 znaku VIN, na bloku motoru nevyrazen typ, pouze v.c. XXXXXXX". Sice mne dovoz stal cca 9600, ale mam zaruku, ze diky stale se zprisnujicim predpisum STK mi za par let auto neodstavi, protoze mam dobrozdani z Dekry a vse vyznaceno v TP, vcetne alternativniho rozmeru pneu.
novis Profil uživatele
28/12/2010 14:48:57
Takže evidenčka bude tak trochu loterie... Jestli bude mít technik dobrej nebo špatnej den. V TP je u motoru zapsaný jako typ 4VO, přesně si to už nevybavuji, alespoň tak jsem to z těch kolonek pochopil. Jak se to řeší, když takový problém nastane?
Pavel JHB Profil uživatele
28/12/2010 14:30:38
1.1 nema na motoru typove cislo, pouze vyrobni. Je to jeden z problemu, kteru se resi pri prihlasovani, nekdy i STK. Jinak pokud te zajima typ, tak jeto BM820, W1.3 ma typ BM860.
novis Profil uživatele
28/12/2010 14:01:27
Ahoj, nevíte někdo kde je vyražený typ motoru na 1,1? Vím kde je číslo, ale nevím jak je to s typem. Mám možnost koupit 1,1, ale na motoru je pouze číslo motoru bez pomlček a mezer. Je číslování podobné jako 2T kde je typ před číslem a oddělený pomlčkou? Díky.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Typ motoru na T1,1

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist