1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Finanční nákladnost Trabanta (28)
Marina
14/10/2018 14:49:15
Individuální finanční půjčka pro všechny žadatele v České republice, nízké úrokové sazby, příznivé podmínky nabídky. Nabízím úvěry do výše 60 000 000 Kč bez záruky a bez kontrolních záznamů. Můžete také použít ke konsolidaci svých závazků nebo zaplatit za provedení. Spravedlivé a spolehlivé jednání jsou zaručeny. Objednejte celý úvěr a vyplácet peníze do 24 hodin. Přihlaste se k e-mailu: marinasanchez@seznam.cz
WhatsApp: +33 7 55 16 15 51
Přílohy:  0.jpg (13,6 kB)
Pascal demmerle
14/8/2018 16:21:04
Získejte svůj úvěr a investice bez protokolu

Dobrý den pan / paní

Přijdeme s tímto e-mailem, abychom vás informovali, že máme strukturu soukromých financí. Nacházíme se ve městě Calgary v Kanadě, poskytujeme malé půjčky oprav na všechny čestné osoby, od 5 000,00 do 500 000,00 € pro všechny vaše projekty ,

Hledáte 24hodinový kredit

Hledáte 48hodinový kredit

Hledáte 72hodinový kredit

Potřebujete tento úvěr na svém bankovním účtu bez dokladu o použití s ​​možností splacení až 240 měsíců?

Můžeme vám také pomoci získat spolehlivé investice ve vaší zemi, ale pamatujte na to, že potřebujeme vaši vážnost, a že jste povinni dodržovat postup až do konce a také respektovat zpoždění splácení úvěru.

Je to možné u společnosti Finance Express.

Zeptejte se: EMAIL: finance.express.eu@gmail.com

Další podrobnosti s okamžitou odpovědí!
Přílohy:  empresti.jpg (65,2 kB)
caroline borreman
16/7/2018 17:27:15
vážná nabídka úvěru mezi zvlášť.
S vysokou zkušeností v oblasti financí, naše půjčka struktura mezi jednotlivci má umístit velmi spolehlivé a právní systém, aby usnadnil dodávky tak
Zda je zákazník je mnohem bezpečnější.
Proto pokud máte Impacte s bankou, finančním potížím, projekty, stavby či jiné, více potřeba dělat starosti.
Jsme vám k dispozici, aby vám pomohl.
Jsme poskytovat půjčky v rozmezí od 5,000 do 19,450,000 EURO s plánem
Úhrada studoval.
Prosím, laskavě kontaktujte nás v nouzi.
Kontakt: caroline.borreman@planetmail.net
Přílohy:  neoczechkorunaprice.jpg (37,0 kB)
Lenka Bolkova
20/5/2018 17:04:59
Dobrý den, hledáte legitimní a důvěryhodný finanční věřitel? Potřebujete půjčku? Potřebujete naléhavou finanční pomoc? Potřebujete naléhavou půjčku na splacení svých dluhů nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení vašeho podnikání? Nabízíme všechny typy půjček s 3% úrokovou sazbou pro jednotlivce a firmy za jasných a srozumitelných podmínek. Doručujeme půjčky jakékoliv částky do jakéhokoli místa určení, takže nás dnes kontaktujte, abyste si dnes získali okamžitý úvěr. Pošlete nám e-mail na adresu: (leni.bolkova01@gma­il.com)
hope elinal
19/2/2018 16:56:20
Dobrý den, potřebujete půjčku? jako je půjčka na splacení svého oddělení, zaplacení nájemného a řešení finančních problémů, zde je příležitost pro vás, Naději nabízíme úvěry na bydlení, podnikatelské úvěry, komerční půjčky, úvěry na zahájení podnikání, stavební půjčky, úvěry na auto, hotelové půjčky atd. 2% úrokové sazby na každoročně splacené, Návštěva úvěru trvá maximálně {45} hodin, aby se dostali ke všem schváleným zákazníkům přes toto slovo kontaktujte nás na adrese (kplenders@outlook.com
Přílohy:  ggg.jpg (3,4 kB)
Pastor David
16/2/2018 12:30:35
Chcete-li mít úver se dostat ven z jejich nelehké životní situaci, kterou chcete zaplatit své úcty nebo jiné dluhy. Peníze jsou potrebné pro projekt, nebo si koupit dum, nebo koupit auto. Jsem financních odborníku schopný delat úver v rozmezí od 50.000 Kc do 10.000.000 Kc nás výši 3% na jakékoli závažné a poctivý schopni platit i podmínky, které usnadnují život cloveka. Zde je muj kontakt email: pastord238@gmail.com
wintrej
11/2/2011 06:50:15
Koch Jiří: Ďakujem ,ale si daleko nejako to poriešim ked bude čas, alebo sa toho zbavím uvidím ešte kopec penazí do toho stále ide a osoh minimálny.
Koch Jiří
10/2/2011 19:40:28
Klidně ti jednu takovou dám,ale na ni hůř dvojka(při podřazení to chce meziplyn).Akorát si pro ní přijed do Karlových Varů.
wintrej
10/2/2011 08:41:23
Takže včera mi klakla prevodovka na trabante, ked zaradím 4 ku len rachotí a netahá ide ako na prázdno. Mám už novšiu prevodovku s poloosami a homokineťákmi.Takže taku len tak ľahko nezoženiem.jedine ju rozpoliť.
Shark 350/640
25/12/2010 02:15:41
Tak jsem si zhruba před měsícem pořídil Traboše a jsem s ním velmi spokojen. Poté co jsem alobalem na grilování omotal gumové hadice vedoucí od výměníku a tlumiče, tak to i krásně topí. Pevně doufám že má spokojenost bude i nadále trvat...
Jarda
23/12/2010 13:31:26
I já bych přispět svou kapkou do mlýna. Trabanta mám od osmnácti let. Teď na Vánoce to bude přesně devět let. Za tu dobu jsem s ním najezdil 100 000km, z čehož 70 000 za poslední čtyři roky. Poprvé, kdy mě auto skutečně někde nechalo, bylo letos v létě, když jsem jel z Plzně do Hodonína po dálnici, celou cestu kolem 100km/h a za Brnem jsem zadřel kliku. Už před tim ale v motoru divně cinkalo. :-) Jinak co se týče oprav, 99% věcí si člověk dokáže udělat sám a hodně dílů časem dostane, někde sežene nebo koupí na vrakárně. Rozhodně bych se tedy koupi nebránil. Hlavní zásada je autem jezdit. Pokud se s ním vyjede jednou za měsíc, tak je nutné se o něj starat. Pokud se jezdí každý den, stačí jen dolévat benzín.:-)
wintrej
23/12/2010 08:15:13
Ja ťa chápem inak ja mám s dielmi docela problém jednu predajnu mám v BA čo je 300km tam a späť a tam to má tak drahé ako na audi. druha je u kytku v Brne beriem od neho ale zase je problém s dodacími lehotami kým to odošle a dojde poštou trva to týždeň.Včera som objednaval brzdové valčeky komplet, hlavný brzdový valec a dalšie drobnosti plus nejake voditka pruzinky a zasterky za 70 kč a spolu to vyšlo 126 eur(3800sk) .
Pavel JHB Profil uživatele
23/12/2010 02:59:34
wintrej> trabantem jezdim od r. 81, nevidim duvod, proc by mel jakekoliv problemy. Favorita jsem mel jako sluzebni, kdyz byla opravdova zima (= -20 az -25) tak jsem musel pouzit T, protoze do zadne skodovky neslo diky klasickej fabkam ani vlezt! Alespon jsem jel v teple, coz zadna stara skodovka udelat neumi. Ceny nd alespon u nas v CR jsou stejny jak na T, tak na Fanouse.
"Neduhy" ma kazde auto pokud ma T vuli v cepech, tak je to neduh majitele, protoze je nepromazal, pokud to taha do stran, tak jsou v neporadku brzdy. Pro fanouse hraje jedinne plus - neni nutna prakticky zadna udrzba.
wintrej Profil uživatele
22/12/2010 17:32:27
stryc: Tak ty máš potom zázračný trabant.Držím palce nech to vydrží čo najdlhšie.
Strýc
22/12/2010 16:17:14
Wintrej: Volba zda jezdit v zime či ne je na každém, myslím ale, že jste svým příspěvkem trabanta dost shodil.
"Trabant je dobrý ako rarita na občasné použitie predsa má už svoj vek a každú chvíľu sa pod tým človek váľa"Nevím jestli je trabant dobrý jako rarita, já s ním jezdím jako s denním vozem, rozhodně se pod ním každou chvíli neválím, umím si to auto opravit tak, aby fungovalo.
"Cena nahradnych dielov na to akej sú kvality a koľko vydržia je asi aj vysoká". Vážně? Záleží na tom od koho díly kupujete nebo jaké máte zásoby.
"Každú chvíľu s toho čosi odpadne vyfuk,sviečky káble fajky zapalovanie, nedrží voľnobeh gufera, brzdy stále to niekam taha do strán pri brzdení voľa v čapoch po chvíli a pod neduhy trabanta...." To má být vtip? Asi jezdíte s pěkným šrotem. Můj trabant mně nikde nenechal.
wintrej Profil uživatele
22/12/2010 09:54:52
Na zimné jazdenie a všeobecné jazdenie po okoolí by som
volil radšie feliciu alebo favorit predsa je to rychlejšie spolahlivejšie a náhradne diely sú dostupné na každom rohu a aj cena dielov a aj auta je minimálna.Trabant je dobrý ako rarita na občasné použitie predsa má už svoj vek a každú chvíľu sa pod tým človek váľa pokial teda nemá autozdvihák a dieľnu. cena nahradnych dielov na to akej sú kvality a koľko vydržia je asi aj vysoká.každú chvíľu s toho čosi odpadne vyfuk,sviečky káble fajky zapalovanie, nedrží voľnobeh gufera, brzdy stále to niekam taha do strán pri brzdení voľa v čapoch po chvíli a pod neduhy trabanta.Slabo to kúri, bufík zhasína pri jazde a pod.. Ono na obrazku je to pekné ale prax je taká že sa za ním skrýva kopec práce a penazí a moc času. Inak je to skvelé auto a mám ho rád.
Martin Švamberg Profil uživatele + foto
23/11/2010 08:03:12
Volba je na vas, ja bych bral toho prvniho-), ale videl jsem jen jedno foto, chtelo by to dukladnejsi prohlidku.
Shark 350/640
22/11/2010 22:45:24
No abych pravdu řekl, potřebuji ho na normální ježdění, bohužel tak v 70% v období zimy. Na léto mám Jawy. Nejde mi úplně o origo vzhled, ale o funkci. Ale nějaký tuzing pochopitelně nechci. No rozhoduji se mezi tímto [URL] a tímto [URL] První je za 6000 + jeden trabik na ND a druhý za 14 000 (což je na moje finanční možnosti docela dost) ale zato už bez ekodaně. Na toho prvního bych musel sehnat nějakého invalidu. Tak nevím...
Martin Švamberg Profil uživatele + foto
22/11/2010 09:21:03
Pokud vam mohu doporucit, kupte si drazsi a vice zachovany kus nez levnejsi a misty orezly, bez STK, horsi brzdy.......
Jelikoz mam ke svemu vozu rodinny vztah, dopral jsem mu ozdravnou kuru, ktera me vyjde na penize, co mi uz asi nikdo nevrati, ale to je to, o cem se tu pise. Jednou se nakazite a to auticko proste uz nejde prodat-).

Postup me renovace najdete zde: [URL]

Jinak naklady jsou na auto relevantni tom, jak se k nemu chovate. Pokud je auto prubezne udrzovane a setrene, bude vasi nejvetsi investici v roce uhrada pojistky. Spotreba 5,2-6,5l/100km pri 2 lidech a 70km/hod.
lil B.G.
21/11/2010 17:10:37
Záleží hodně na tom, jaký máš štěstí a co koupíš. [URL] tenhle mazel nás i s koupí vozu stál do 10 000. A to přes 2000 stály jenom nový brzdový výlečky.. Se spotřebou se dá na dálku dostat bez problémů na 6l a s novějším karbecem jezdí lidi i pod 6. 8l je extrém.
Určitě jdi do toho :)
mack Profil uživatele + foto
19/11/2010 21:43:23
Ps: a to na té fotce nejsou všichni :-) .
mack Profil uživatele + foto
19/11/2010 21:41:51
Nezapomeň, trabantismus je nemoc úředně diagnostikovaná. Přenáší se vzduchem, dotekem a i pohledem. Je to láska k duroplastu (nikdy nezapomenu jak voněl můj první trabík), ale zároveň i povinnost se o trabika starat tou největší péčí a chránit ho proti plechovým napodobeninám :-) . Přeji hodně zdaru :-))
Přílohy:  obr0547.jpg (502,3 kB)
Shark 350/640
19/11/2010 20:56:21
To nevypadá nejhůř ty ceny ND. Krusiš, já do toho Trabika snad i půjdu...
Mack
19/11/2010 14:41:12
[URL] Zde najdeš ceny potřebných dílů. Spotřeba trabiků je různá, dle seřízení a váhy nohy na plynu. Já jezdím se zimním trabim za 8-10l, u Miláška (na foto) je to kolem 7litrů.
Shark 350/640
19/11/2010 06:19:55
Jo a jinak pěkná fotka z místa mého bydliště:-)
na začátek předchozí  1 | 2  další další

Odepsat na: Finanční nákladnost Trabanta

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist