1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

testace Praha nebo Hradecko (3)
Roman Netušil Profil uživatele + foto
22/11/2010 19:44:52
Děkuji za nabídku, ale já mám světle žlutou :-( náhradní duroplat mám, ale rád bych v této barvě.
Přílohy:  dsc01036.jpg (732,2 kB)
Martin Švamberg Profil uživatele + foto
22/11/2010 09:23:50
Zdravim.

Tusim, ze mam u rodicu na pude jeden par dveri z Trabika tohoto stari v one svetle modre z roku 1968. Rad se jich zbavim a za dovoz jsou vase.

Pripadn se ozvete, 724 601 001
Roman Netušil Profil uživatele + foto
18/11/2010 09:52:03
Zdravím všechny Trabantisty, poradil by mi někdo, kde jsou vstřícní k testaci na veterána? Garážuji u Chlumce nad Cidlinou. Mám trabiho r.v. 1968, je naprosto původní a mám odhlášený velký techničák. Nechci dělat nějakou "přestavbu". Je to Trabant v barvě o která píšete na Vašich stránkách : V tomto období existovala ještě jedna barva — světle žlutý odstín, jehož označení zatím neznáme. Rád bych zachoval původnost. Jediná Větší vada je, že původnímu majitel vítr vytrhl dveře, a duroplastový panel se ohnul (otevřeli se moc), to by snad nemuselo testaci vadit, nebo jo?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: testace Praha nebo Hradecko

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist