1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Trabant střílí a kucá (2)
Eda Profil uživatele
5/11/2010 18:37:34
Těch závad může být více. Nabrat nový benzín s olejem, vyměnit svíčky N 15, očistit plast na cívkách od prachu a nečistot, podívat se na kladívka zda jedno více nejiskří. Možná by chtělo jen delší jízdou protáhnout motor.
Adam
31/10/2010 19:39:06
Zdravím dneska jsem jel s Trabantem po dlouhé době na projížďku a trochu se mi nelíbí že motor v tahu vynechává a poskakuje.Může na to mít vliv starý benzín v nádrži nebo vynechává jedna svíčka?Odkalovací nádržka pod nádrží je vyčištěná.
Děkuju za odpověď
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Trabant střílí a kucá

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist