1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

5 -ti stupňová převodovka do trabanta (12)
Připraveno mezi soukromými
8/4/2019 00:57:07
Ahoj madam a pane

Jednotlivci Irsko, Švýcarsko, Kanada, Belgie, Francie, Itálie, Guadeloupe, Guyana, Martinik, Reunion Mayotte,

po celém světě Nabízím vám půjčku ve výši 5000 € až 15.000.000, - € všem lidem, kteří ji mohou splácet s úrokem

ve výši úroky jsou 3% za každou požadovanou částku

-Finanční úvěr

- Hypoteční

- Investiční úvěr

- Auto úvěr

- Konsolidační dluh

- Splacení úvěru

- Osobní půjčka

-Jsi uvíznutý

Pokud opravdu potřebujete půjčku, zkuste mě kontaktovat.

Jsem vám k dispozici pro všechny vaše finanční problémy.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na naší adrese: +330752223823
Naše e-maily: malvinodennis@gmail.com
JR 79
11/7/2011 09:30:13
Zdravím kluci. Vím, že opět otravuji,ale jak to vypadá s tím 5-ti kvaltem? Máte někdo nějaké nové info?
JR 79
23/6/2011 14:37:35
To máš pravdu, ale je to to nejlevnější s čím si můžeme dovolit závodit. Protože vše jiné je o 100% dražší. A neboj o ten náš pečujeme i když mu rally zrovna nepřidá.
Jiří Beneš Profil uživatele
20/6/2011 15:58:04
Podle mne je vyuzivani takoveho vozu jako je trabant na rallye zlocin podle mne by se mely vsechny funkcni modely zachovat a opecovávat na dalsi dobu dnesni auta jsouc samy pocitac a stoji za H.... a jsou na dve veci na H.... a na nic.
JR 79
18/6/2011 23:25:08
To by bylo super, protože by jsme ji potřebovali také na závody (rally). Jezdíme Rally Cup a krátkou máme (16 tis. Kč), ale nevíme jak k ní přidat tu 5. Protože pak s tou 5 je to výborné jak na technickou trať tak i na né tolik tech. trať, což jsou dlouhé roviny apod.
Jiří Sutto Profil uživatele
15/6/2011 19:27:27
V roce 1986 jsme jezdili s trbim závody a postavili jsme ten pětikvalt je to makačka ale jde to pokusím se sehnat plány které dával dohromady můj kamarád který to vlastně celé zpunktoval.Dokonce i němci koukali jak puci kde se vzala převodovka a oni otom nevěděli.Jezdili jsme s ná dvě sezony a pak jí někam prodal jako komplet v autě.
JR 79
13/6/2011 21:08:25
Chlapi díky moc, ale z foto .... vždyť víte. Ale pokud na něco narazíte dejte vědět buď sem nebo tel. 604 850 435.
Stanislav Vysloužil Profil uživatele
24/12/2010 19:58:04
Na běžné ježdění a pokud máš původní motor, to nemá cenu. Rychlost je limitovaná výkonem.
Sepl
9/12/2010 13:15:33
Taky mě to zajímá,jestli se stavající převodovka čtyř kv. dá přestavět na pětkvalt. Jestli o tom někdo máte páru tak hoďte něco o tom do placu. Jestli to jde postavit tak mám zájen.
d
3/12/2010 15:18:31
Ciste nahodou nema nekdo kontaktna majitele teto prevodovky
Přílohy:  5_kvalt_prevodovka_601.jpg (836,5 kB)
d
2/12/2010 22:04:50
O něco se taky pokousim az to budu mit v kupe tak napisu.Nemam
nejak toho casu a v garazi je vetsi zima jak venku Ale co se z toho
vyklube nevim
Přílohy:  5kvalt.jpg (352,7 kB)
JR 79
20/10/2010 10:07:25
Mám dotaz zda někdo čistě náhodou vlastní 5- ti kvalt na trabanta nebo třeba i plány na stavbu. V DDR se sehnat dá, ale je to drahé a to dost. Díky za za jakékoli info.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: 5 -ti stupňová převodovka do trabanta

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist