1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

výmaz čísla motoru (1)
Denis Přibil Profil uživatele
19/10/2010 07:20:30
zdravím kamarádi,potřebuju poradit ohledně výmazu čísla.Včera jsem byl na STK a tam mi rejpal zjistil,že mám jiné číslo motoru v autě než v techničáku.Nechtěl jsem mu říkat,že jsem koupil papíry v polopřevodu a dal je na mé auto.jde o to,že papíry jsou z Karlovarskýho kraje a já jsem z Rokycanskýho kraje.tady u nás mi to asi nepřepíšou,co?a koho mám napsat jako vlastníka vozidla do žádosti o změnu údajů v reg.sil.vozidel?auto je v polopřevodu na pána od 18.8.2008..DÍKY ZA INFORMACE!!!!
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: výmaz čísla motoru

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist