1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Startér se točí, motor ne (2)
Tomáš
13/11/2010 18:17:50
Mě todle dělalo když byl uštíplej klínek co je na klikové hřídeli a drží setrvačník.Zkus se na to podívat.Ale musíš vyndat motor.Hodně štěstí.
Suli
18/10/2010 15:21:24
Ahoj,
mám drobný problémek. Z ničeho nic, po krátkém odstavení traboše začalo zlobit startování. Při startování startér se bez problémů točil, ale bylo slyšet, že nebere všechny zuby z věnce. Po několikátém pokusu takto nastartovat přestal se zvuk "otáčejícího se motoru" ozývat úplně. Tak jsem vyjmul startér, zuby na věnci vypadali celkem dobře, ničeho jsem si nevšiml (ani po pootočení věnce, žádná změna). Tudíž jsem rozebral startér, vyčistil, trochu jsem taky přiohnul páčku co vystavuje pastorek, ale bezezměny. Poraďte, jsem mírně bezradný.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Startér se točí, motor ne

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist