1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

pooomoc (3)
trabas Profil uživatele + foto
20/9/2010 18:37:59
Každý je svého štěstí ( i neštěstí) strůjce.
habr Profil uživatele
19/9/2010 00:26:02
Bez TP nejde dát značky do depozitu, takže nezbývá, než platit zákonné pojistné, protože ho už asi měsíc neplatíte, stáváte se dlužníkem a lovnou zvěří exekutora. Denně vám narůstá dluh na pojistném u Vaší pojišťovny a zároveň uzákoněná denní pokuta u České kanceláře pojistitelů a to ve výši asi 50-70 korun/den podle vozidla. Ke dnešnímu dni tedy dlužíte na pojistném a pokutě celkem okolo 3-4000 korun pro které Vás zanedlouho navštíví bez soudů a předchozího varování exekutor. Pokud vlastníte účet na který Vám chodí výplata nebo stavební spoření, nemusíte vítat exekutora u dveří bytu, obslouží se na uvedených kontech sám, pouze dostanete zprávu o pohybu financí na vašich účtech. Je to legální, neb to bylo asi před 3 roky uzákoněno. Exekuce podle zkušeností z mého okolí zpravidla začínají kolem částky 10.000 korun a vyšší, máte tedy ještě asi měsíc až dva na poklidné rozjímání.
herold
18/9/2010 20:44:41
skončilo mi před měsícem povinné ručení a auto mi stojí na zahradě.slišel jsem že můžu dostat pokutu že nemám pojištení ale nevim jaké papíry po mě budou chtít když dám značky do depozitu,protože velký tp.má úverová společnost.poradte mi někdo
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: pooomoc

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist