1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Pojistky (5)
milan
6/5/2013 09:46:03
na trabantu je rozdíl v pojistkách ten, že od něaké série se brzdová svěla napojila z osmičky, a asi dříve byly brzdová světla ze sedmičky. tj když mylo zapnuté zapalování.
jinak pojistky mám pocit sedí stejně jako u stodvacítky, když je čteme pozadu.
Eda Profil uživatele
5/5/2013 18:12:52
My jsme tady jen znalci Trabantů, hledej u škodofkářu
favorit
4/5/2013 12:55:52
caute nevie nekdo schemu valcekovych poistiek na favorit skoda 136L asi rok vyroby 1989 alebo kra positka je na brzdove svetla
trabas Profil uživatele + foto
15/9/2010 10:36:17
Je to v každé "bibli" od Šlehofera a v každé knížečce Obsluha a údržba oobního automobilu Trabant 601, která byla předána kupci při zakoupení nového Trabanta. z které jsem to opsal (1972). Pojistky z leva: 1. levé dálkové+kontrolka dálkových světel, 2. pravé dálkové, 3. levé potkávací (tlumené), 4. pravé potkávací (tlumené), 5. parkovací světlo levé, obrysové světlo zadní levé, 6. parkovací světlo pravé, obrysové světlo zadní pravé, svítilna osvětlení poznávací značky, 7. blikací svítilny, stírače (tedy po zapnutém zapalování), 8. vnitřní osvětlení, zástrčka, brzdová světla, houkačka (tedy bez zapnutého zapalování). Během vývoje mohlo dojít i k jinému zapojení, další pojistky č. 9 a 10. Hlavně se dobou mohla na jednotlivých vozech vyřádit tzv. lidivá tvořivost.
Pepa
14/9/2010 20:36:24
Přeji krásný večer všem. Prosím, je tu někdo, kdo dá z hlavy ( nebo z dokumentace ) info o tom, která pojistka je na který spotřebič?? Příklad: pojistka č.1: .... , č.2: .... , č.3: .... atd. Pojistky z leva do prava. Jde mi o to, že by bylo dobré tyto informace nechat ucelené v jednom fóru, již jsem několikrát hledal, co kde která pojistka " jistí " a furt to nemůžu nikde sehnat. Dík za informaci.
P. S. A je možno to udat i s počtem amper na pojistce :-) PROSÍM
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Pojistky

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist