1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Svíčky (2)
habr Profil uživatele
26/6/2010 01:00:34
Zdravím, konfigurace benzí olej a svíčky je v pohodě, takže problém bude jinde. Velmi pravděpodobně si motor přisává "falešný" vzduch. V jakém stavu asi tak jsou gufera na klikovce? Nemohlo by to být právě jimi?
Aleš Richter Profil uživatele
25/6/2010 20:44:19
Zdravím všechny trabanťáky. Potřebuji poradit. Mám motor s Trabika v traktůrku a dosti mi kouří a taky se běžně stává , že když startuji ,třeba po týdnu ,tak chytne jeden válec a tak vyměním očištěnou svíčku a jedu. Mám koupený nový ,vyměněný káblíky i fajky a stejný problém. Leju tam naturál 95 a mýchám 1/50 MOGUL TSF a svičky Brisk N 15 C. Dík za odpověď Aleš
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Svíčky

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist